HAYDER Fryderyk Antoni (1905 Przemyśl -1990)
olej na płótnie
100 x 120 cm
sygnowany l.d. "F.Hayder 67", na odwrocie "F.HAYDER"
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej na płótnie
100 x 120 cm
tempera, papier
28 x 41 cm,
sygn. l.d.: F. Hayder (19)61
Martwa natura z jabłkami, 1965
olej, płyta pilśniowa
2 x 70 cm;
sygn. p. d.: F. Hayder.1965
MARTWA NATURA Z OWOCAMI I DZBANEM, 1971
olej/sklejka,
60 x 70 cm
sygn. i dat. p.d.: `F. Hayder 71`
olej, tektura,
59 x 79 cm;
sygn. l. d.: F. Hayder
WNĘTRZE Z PAJACYKIEMI BUTELKź NA STOLE, 1970
olej na tekturze, 60 x 60 cm,
sygnowany l. d. : "F. Hayder 70"
KOMPOZYCJA Z BUTELKź I CZAJNIKIEM
olej na tekturze, 59 x 79 cm,
sygnowany l. d. "F. Hayder"
tempera na kartonie 63, 5 x 50 cm,
sygnowana l. d. "F. Hayder 74"
Z posiadania rodziny artysty.
tempera, papier,
48 x 66cm
sygn. l.d..: F. Hayder 1972
Motyw z Bieszczad. Pejzaż jesienny, 1976
akwarela, papier,
50 x 70cm
sygn. l.d..: F. Hayder / 76
na odwrocie napis flamastrem: F. Hayder / Motyw z Bieszczad pejzaż jesienny / akwarela
50 x 70 1976
PEJZAŻ WIEJSKI Z CHATAMI, 1967
Olej, tektura; 45 x 64 cm w świetle ramy
Sygnowany l.d.: F. Hayder 67.
gwasz na tekturze, 50 x 69,5 cm, sygnowany l.d. "F. Hayder.61"
olej/płyta pilśniowa,
59 x 80 cm
opisany na odwrocie: `F. Hayder / `WROCŁAW"`
Martwa natura z tulipanami, 1970
olej/płyta pilśniowa,
59 x 70 cm
sygn. i dat. l.d.: `F. Hayder 70`
opisany na odwrocie: `Martwa natura z tulipanami / olej 68 x 59`
Martwa natura z białym czajnikiem, 1969 r.
gwasz/papier, 61 x 80 cm
sygnowany i datowany p. d.: `F. Hayder 69`