TYCZ Viola (ur. 1973)
akryl/płyta HDF, 50 x 50 cm
na odwrociu autorski certyfikat autentyczności
cena wywoławcza: Wykup abonament
TYCZ Viola (ur. 1973)
akryl, płyta HDF, 40 x 40 cm,
sygn. na odwrocie
TYCZ Viola (ur. 1973)
akryl, płyta HDF, 35 x 50 cm,
sygn. na odwrocie certyfikatem autorskim
TYCZ Viola (ur. 1973)
akryl, płyta HDF, 40 x 30 cm
TYCZ Viola (ur. 1973)
TYCZ Viola (ur. 1973)
Akryl na płycie, 50x40cm
Opisany na odwrocie
TYCZ Viola (ur. 1973)
akryl/płyta HDF, 100 x 60 cm
TYCZ Viola (ur. 1973)
Akryl na płycie HDF, 50 x 50 cm
TYCZ Viola (ur. 1973)
akryl, płyta HDF, 45 x 50 cm,
TYCZ Viola (ur. 1973)
akryl na płycie HDF, 50 x 30 cm
TYCZ Viola (ur. 1973)
akryl/płyta HDF, 50 x 100 cm
TYCZ Viola (ur. 1973)
Steven McQueen z cyklu The Victims of Fashion
50 x 50 cm, 2014
TYCZ Viola (ur. 1973)
akryl, płyta, 50 x 50 cm,
sygn. na odwrocie
TYCZ Viola (ur. 1973)
akryl/płyta HDF, 26 x 50 cm
TYCZ Viola (ur. 1973)
Akryl na płycie, 50x30 cm
Nalepka autorska na odwrocie
TYCZ Viola (ur. 1973)
akryl/płyta HDF, 30 x 30 cm
TYCZ Viola (ur. 1973)
akryl, płyta HDF, 100 x 60 cm
TYCZ Viola (ur. 1973)
akryl/płyta HDF, 70 x 50 cm
TYCZ Viola (ur. 1973)
akryl, płótno,100 x 100,
TYCZ Viola (ur. 1973)
Akryl na płycie HDF, 103,5 x 51 cm