SROKA Jacek (ur. 1957)
"Niebezpieczeństwa miasta", 2009 r.
akwaforta + tinta / papier, 21 x 25 cm, sygn.
cena wywoławcza: Wykup abonament
SROKA Jacek (ur. 1957)
tusz, gwasz, karton, 50,4 x 39,7 cm;
sygn. p. d.: RUBENS / JACEK SROKA 1980;
Na odwrocie opis autorski
SROKA Jacek (ur. 1957)
akwaforta, akwatinta
27,5 x 39,5 cm
SROKA Jacek (ur. 1957)
akwaforta-akwatinta
16,5x23,7 cm
SROKA Jacek (ur. 1957)
grafika, papier, 12,8 x 19,8 cm (wymiar odbitki), 18,9 x 26,8 cm (wymiar arkusza);
sygn. p. d.: SROKA 1987 (ołókiem); nr odbitki l. d.: 17/50 (ołówkiem)
SROKA Jacek (ur. 1957)
litografia, karton, 45,7 x 33,6 cm;
sygn. p. d.: J. SROKA; napis l. d.: 0/10
SROKA Jacek (ur. 1957)
akwaforta/akwatinta
15 x 25,3 cm
SROKA Jacek (ur. 1957)
olej/płótno, 81 x 92 cm
sygn. i dat. l.d.: `SROKA 2001`
sygn. i opisany na odwrociu: `JACEK / SROKA / 14P84 / 2001`
SROKA Jacek (ur. 1957)
akwaforta akwatinta
20,5 x 20,5cm
2007
SROKA Jacek (ur. 1957)
olej, płótno, 16,5x20 cm
SROKA Jacek (ur. 1957)
Spotkanie trzeciego stopnia, 2007 r.
akwaforta, akwatinta, 39 x 57 cm, sygn.
SROKA Jacek (ur. 1957)
Madame Kufirsky throws the bomb, 1986
Akwaforta, akwatinta barwna; wym. komp.: 515 x 370 mm; sygn. oł. p.d.: Sroka 1986 i w obrębie komp., e/a.
SROKA Jacek (ur. 1957)
Olej, płótno; wym.: 35 x 30 cm, sygn. i dat. p.d.: Sroka 86.
SROKA Jacek (ur. 1957)
SROKA Jacek (ur. 1957)
akwaforta, akwatinta, papier, 48,5 x 31,5 cm (wymiar odbitki), 69,7 x 50 cm (wymiar arkusza);
sygn. p.d.: J. SROKA; oraz l.g.: SROKA; napis l.d.: AKWAFORTA-AKWATINTA
SROKA Jacek (ur. 1957)
sucha igła, papier, 52,4 x 27,3 cm (wymiar arkusza);
sygn. p. d.: J. SROKA; napis l. d.: SUCHA IGŁA
SROKA Jacek (ur. 1957)
litografia, papier, 39,5 x 53,3 cm;
SROKA Jacek (ur. 1957)
akwaforta, akwatinta, papier, 49,7 x 39,5 cm (wymiar arkusza);
sygn. na odwrocie z prawej u dołu: J. SROKA;
na odwrocie napis: AKWAFORTA I AKWATINTA (ołówkiem)
SROKA Jacek (ur. 1957)
SROKA Jacek (ur. 1957)