DYBOWSKI Stanisław (1895 - 1956)
olej, płótno naklejone na tekturę, 38 x 46 cm;
sygn. l. d.: ST. DYBOWSKI/ KLECZANÓW
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej, tektura, 31 x 46 cm;
sygn. p. d.: ST. DYBOWSKI , l. d.: KAMPINOS
Na odwrocie nalepka wystawowa z numerem 26037, nazwiskiem autora, tytułem, techniką i cena oraz datą: 21 czerwca 1938
olej, tektura, 31 x 46 cm;
olej, tektura, 38 x 46 cm;
sygn. z lewej pośrodku: ST. DYBOWSKI
olej/płótno naklejone na tekturę, 38 x 46 cm
sygnowany l. d.: `ST. DYBOWSKI I KLECZANÓW`
olej/płótno naklejone na tekturę, 37,7x 46 cm
sygnowany p. d.: `St. Dybowski I Kuty`
olej, płótno, 38 x 60 cm
sygn. p.d.: DYBOWSKI
olej, tektura, 38 x 46 cm;
sygn. p.d.: St. Dybowski / Paris 1926;
Na odwrocie kompozycja malarska, skreślona
olej, płótno naklejone na tekturę,
38 x 60,5 cm;
sygn. p.d.: .ST - DYBOWSKI.
Katedra Sainte Chapelle w Paryżu
sucha igła,
24 x 21 cm;
sygn. p.d.: St. Dybowski. (odręcznie)
Olej, płótno; 83,5 x 100,4 cm
Sygnowany czerwonym olejem p.d.: ST. DYBOWSKI.
olej na tekturze, 24 x 32 cm
sygnowany ołówkiem p.d.: "St. Dybowski"
olej, tektura, 20,5 x 31 cm;
sygn. l.d. - St Dybowski