SIUDMAK Wojtek (ur. 1942, Wieluń)
cena wywoławcza: Wykup abonament
litografia barwna, papier,
80 x 60 cm, 39/250
akryl, płótno,
49.5 x 41.5 cm
ołówek, papier,
38.5 x 28.5 cm
litografia barwna, papier,
90 x 63 cm, 71/135
litografia, papier, 349/350,
50 x 65 cm (całość),
44 x 33 cm (odbitka kamienia);
sygn. i dat. p.d.: W SIUDMAK/2000, l. d.: 349/350, śr. d.: "Ma Terre"
litografia, papier, 77/120,
29,5 x 40 cm (całość);
sygn. i dat. p. d.: W SIUDMAK/1992, w śr. d.: "Rencontre de Cultures", l.d.: 77/120
litografia barwna, papier, odbitka autorska,
79 x 60 cm (całość), 65 x 45 cm (odbitka płyty);
sygn. p.d.: W.SIUDMAK, l.d..: E.A., śr. d.: "L`Empereur du sixieme sens"
litografia, papier,
73/25, 75 x 63 cm,
sygn. p. d.: W SIUDMAK, l. d.: 72/250, śr. d.: "L`Agression de la Nature"
serigrafia barwna, papier, 62/115, 35 x 35 cm;
sygn. i dat. p d.: W.SIUDMAK 1993, w l. d.: EA / 62/115