KIERZKOWSKI Bronisław (1924-1993)
gwasz, tektura
70 x 57 cm;
sygn. i dat. p. d.: KF2/ 1976 B. KIERZKOWSKI;
opisany na odwrocie: K.F. 2 / 1976 / 70 x 57
cena wywoławcza: Wykup abonament
gwasz, papier,
70 x 100 cm; niesygn.; na odwrocie napisy: 14 / KIERZKOWSKI / AALBORG / VIII - 1980
technika własna, drewno,
83 x 102 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: KIERZKOWSKI / aalborg 1973
obiekt pochodzi z kolekcji Paula Rasmussena
olej, płótno 59 x 49, cm;
opisany na odwrocie: B. KIERZKOWSKI / 1990 / NR 8. / 59 x 49 cm
olej, płyta pilśniowa, 57 x 60 cm;
sygn. p. d.: 1985 KIERZKOWSKI
opisany na odwrocie: KIERZKOWSKI / 1982 (sic!) / 57 x 60 cm / Kompozycja Fakturowa 77 cm
technika własna, relief, sklejka, 100 x 130 cm;
w załączeniu ekspertyza Wandy Kierzkowskiej, według właścicieli obiekt pochodzi z kolekcji Paula Rasmussena
collage, technika mieszana, c, 98,5 x 60 cm; sygn. p. d.: Kierzkowski 77 r.
na odwrocie napisy autorskie: Bronisław / KIERZKOWSKI / 1978 / FAKTURA NR 10/78
gwasz, płyta pilśniowa, 100 x 71,5 cm;
sygn. l. g.: Kierzkowski (sygnatura pod oprawą, odwrócona);
na odwrocie opis autorski: Kierzkowski / K. F. 1 / 1976; oraz informacja o sposobie prezentowania pracy
olej, płótno, 64 x 50,5 cm;
sygn. na odwrocie: B. KIERZKOWSKI / 1963 / K. F. 64;
praca pochodzi od rodziny artysty
gwasz, papier, 70 x 100 cm; niesygn.; na odwrocie napisy: 14 / KIERZKOWSKI / AALBORG / VIII - 1980
olej, płótno, 175 x 123 cm
sygn. i dat. p.d.: "K 14" KIERZKOWSKI 1973
technika własna, drewno, olej/płyta paździerzowa, 126 x 58,5 cm
sygnowany i datowany na odwrocie: `KIERZKOWSKI / aalborg 1973`
technika mieszana/płótno, 119 x 94, 5 cm
sygnowany i datowany p. d.: `KIERZKOWSKI / 1973`
olej, płótno naciągnięte na płytę,
76.5 x 54 cm
na odwrocie na płótnie napis: KIERZKOWSKI | Aalborg | 1973.
Kompozycja fakturowa nr 264, 1960 r.
technika własna, gips, metal, drewno, 75 x 55 cm
sygn. i opis. na odwrocie: `BRONISŁAW / KIERZKOWSKI / KOMP. FAKTUROWA / NR. 264/60 R.
gwasz, papier, 20 x 20 cm;
sygn. l.d. pieczątka autorską: KIERZKOWSKI
metal, gips, deska, technika mieszana,
25 x 20 cm
sygnowany na odwrocie ol.: B. KIERZKOWSKI | 1979
olej, sklejka, (skrzydła: deska)
część środkowa: 147 x 79,5 cm;
skrzydła: 130 x 42 cm;
sygn. i dat na odwrocie: KIERZKOWSKI / WARSZAWA / 1970 / NR. 10; praca z kolekcji prof. Poula Rasmussena