MALCZEWSKI Rafał (1892-1965)
PEJZAŻ ZNAD RZEKI ATHABASCA W PARKU NARODOWYM JASPER, 1947
akwarela, ślady ołówka, papier
31,3 x 46,7 cm (w świetle oprawy)
sygn. l.d.: Rafał Malczewski
Na odwrocie trzykrotnie powtórzony odręczny napis: F832.
* do wylicytowanej ceny doliczona zostanie opłata organizacyjna (Premium) w wys. 26 % (VAT, droit de suite i podatek graniczny).
cena wywoławcza: Wykup abonament
MALCZEWSKI Rafał (1892-1965)
68 x 51 cm
sygn. dwukrotnie: - ołówkiem l.d.: Rafał Malczewski; - tuszem p.d.: Rafał Malczewski
MALCZEWSKI Rafał (1892-1965)
akwarela, papier, 37 x 47 cm w świetle oprawy
sygn. l.d.: Rafał Malczewski
MALCZEWSKI Rafał (1892-1965)
akwarela na podrysowaniu ołówkiem, papier, 27 x 36,5 cm;
sygn. l. d.: Rafał Malczewski
MALCZEWSKI Rafał (1892-1965)
akwarela, papier, 49 x 59 cm,
sygn. l.d.: R.Malczewski; pochodzenie: Ze zbiorów pasierbicy artysty, Barbary Turskiej-Lorentz
MALCZEWSKI Rafał (1892-1965)
akwarela, papier, 58 x 45 cm w świetle passe-partout; pochodzenie: Ze zbiorów pasierbicy artysty, Barbary Turskiej-Lorentz
MALCZEWSKI Rafał (1892-1965)
akwarela/papier, 39 x 56,4 cm
sygnowany, datowany i opisany l.d.: 'R.Malczewski | malowane 9 lipiec 53.'
MALCZEWSKI Rafał (1892-1965)
akwarela/papier, 36,5 x 56,8 cm
sygnowany p.d.: 'Rafał Malczewski'
MALCZEWSKI Rafał (1892-1965)
Akwarela, papier; 35,5 x 50,5 cm
Sygnowany l.d.: Rafał Malczewski
MALCZEWSKI Rafał (1892-1965)
PEJZAŻ ZNAD BOW RIVER W KANADZIE, lata 1943-1950
akwarela, karton
38,2 x 55,5 cm
sygn. l.d.: Rafał Malczewski
Na odwrocie napis ołówkiem oraz nalepka z tekstem (maszynopis): Bow River, Banff. Obok ołówkiem cyfra: 5.
MALCZEWSKI Rafał (1892-1965)
akwarela/papier, 38 x 55,5 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany l.d.: 'R. Malczewski'
MALCZEWSKI Rafał (1892-1965)
akwarela/papier, 33 x 48 cm
sygnowany l.d.: 'Rafał Malczewski'
MALCZEWSKI Rafał (1892-1965)
akwarela, papier, 47 x 64 cm
sygn. l.d.: Rafał Malczewski
MALCZEWSKI Rafał (1892-1965)
PEJZAŻ z POŁUDNIA FRANCJI, 1930
akwarela, 26,5 x 39,5 cm w świetle passe-partout,
sygnowana l.d. "Rafał Malczewski".
MALCZEWSKI Rafał (1892-1965)
akwarela, papier, 26,5 x 31,5 cm w świetle passe-partout,
sygn. l.g.: Rafał Malczewski
MALCZEWSKI Rafał (1892-1965)
akwarela, papier
54 x 45 cm (w świetle oprawy)
sygn. l. d: Rafał Malczewski
MALCZEWSKI Rafał (1892-1965)
akwarela, papier, wym. 35 x 48 cm,
sygn. ołówkiem l.d.: Rafał Malczewski
MALCZEWSKI Rafał (1892-1965)
akwarela, papier, wym. 34 x 48 cm,
sygn. l.d. : Rafał Malczewski
MALCZEWSKI Rafał (1892-1965)
MOUNTAIN WARSAW W GÓRACH SKALISTYCH, październik 1943
akwarela, papier
50 x 32,6 cm (w świetle passe-partout)
sygn. i autorski napis l.d.: Rafał Malczewski | Columbia Big Bend. Mount Warsaw | X. 1943
MALCZEWSKI Rafał (1892-1965)
akwarela, papier
37,5 x 55 cm (w świetle passe-partout)
sygn. p.d.: Rafał Malczewski.