ZIEMSKI Rajmund (1930 - 2005)
olej/płótno, 124 x 44,5 cm
sygnowany i datowany p.d.: `Ziemski 62`
opisany na odwrociu: `RAJMUND ZIEMSKI | PEJZAŻ 35/62 | 128 x 45 | 1962`
- kolekcja Gigi Guggenheim
cena wywoławcza: Wykup abonament
ZIEMSKI Rajmund (1930 - 2005)
olej, płótno; 100 x 85 cm
sygn. l.d.
opisany na odwrocie: RAJMUND ZIEMSKI/ PEJZAŻ 31/92/ 100X85
ZIEMSKI Rajmund (1930 - 2005)
technika mieszana tektura;
99 x 69 cm;
sygn. i dat. l. d. Rajmund Ziemski / 60
ZIEMSKI Rajmund (1930 - 2005)
olej/płótno, 45 x 130 cm
sygnowany i datowany p.g.: `Ziemski 54`
opisany na odwrociu: `RAJMUND ZIEMSKI | WARSZAWA | KRAK. PRZED. 5 | 130 x 45 | ``Pejzaż fioletowy``
Estymacja: 45 000 - 55 000
ZIEMSKI Rajmund (1930 - 2005)
olej/płótno, 85 x 130 cm
sygnowany i datowany p.g.: `R. Ziemski | 59`
sygnowany i opisany na odwrociu: `RAJMUND ZIEMSKI | (...) | 85 x 130 | "PEJZAŻ NIEBIESKI"`
- 26.02-16.03.2014, Galeria DAP, Dom Artysty Plastyka, Warszawa, "Rajmund Ziemski - malarstwo lata 60"
Estymacja: 65 000 - 75 000
ZIEMSKI Rajmund (1930 - 2005)
akwarela, tusz/papier, 69,5 x 100 cm
sygnowany i datowany p. d.: `R. ZIEMSKI | 20-III-1960`
Estymacja: 14 000 - 18 000 zł
ZIEMSKI Rajmund (1930 - 2005)
olej, płótno, 160 x 70 cm;
sygn. l. d.: RAJMUND ZIEMSKI / 79;
na odwrocie opis autorski: RAJMUND ZIEMSKI / PEJZAŻ 12/79 / 160 x 70
ZIEMSKI Rajmund (1930 - 2005)
gwasz, akwarela, piórko, papier; 64 x 49 cm w świetle oprawy
sygn. l.d. RAJMUND ZIEMSKI
datowany p.d. 11-XII-70
Estymacja: 8000 - 10000 PLN
ZIEMSKI Rajmund (1930 - 2005)
olej/płótno, 43 x 123 cm
niesygnowany
Estymacja: 36 000 - 40 000 zł
ZIEMSKI Rajmund (1930 - 2005)
akwarela, gwasz, tusz/papier, 62,5 x 48 cm
sygnowany l.d.: `RAJMUND ZIEMSKI`, datowany p.d.: `18 - XI - 63`
Estymacja: 8 000 - 10 000 zł
ZIEMSKI Rajmund (1930 - 2005)
gwasz, tusz, papier,
61,5 x 48 cm (w świetle oprawy);
sygn. i opis l. d: 9-IX-65/ RAJMUND ZIEMSKI
ZIEMSKI Rajmund (1930 - 2005)
olej, płótno,
160 x 70 cm;
ZIEMSKI Rajmund (1930 - 2005)
gwasz, tusz, papier,
65,5 x 44 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: RAJMUND ZIEMSKI p. d: 31-III-63
ZIEMSKI Rajmund (1930 - 2005)
olej/płótno, 147,5 x 68 cm
Estymacja: 40 000 - 60 000 zł
ZIEMSKI Rajmund (1930 - 2005)
olej, płótno,
160 x 70 cm;
ZIEMSKI Rajmund (1930 - 2005)
gwasz, tusz, papier,
ZIEMSKI Rajmund (1930 - 2005)
technika mieszana tektura;
99 x 69 cm;
ZIEMSKI Rajmund (1930 - 2005)
olej/płótno, 124 x 44,5 cm
sygnowany i datowany l.d.: `ZIEMSKI 62`
opisany na odwrociu: `RAJMUND ZIEMSKI | PEJZAŻ 51/62 | 125 x 45 | 1962`
Estymacja: 50 000 - 65 000 zł
ZIEMSKI Rajmund (1930 - 2005)
olej, płótno;
100 x 85 cm;
sygn. i dat. l. d.: RAJMUND ZIEMSKI 92
Na odwrocie napisy autorskie: RAJMUND ZIEMSKI / PEJZAŻ 31/ 92 / 100 X 85
ZIEMSKI Rajmund (1930 - 2005)
olej/płótno, 120 x 80 cm
sygnowany i datowany l.d.: `RAJMUND ZIEMSKI 62`
opisany na odwrociu: `RAJMUND ZIEMSKI | PEJZAŻ 80/62 | 80 x 120 | 1962`, na odwrocie nalepka wywozowa Desa i nalepka wystawowa (zdarta do połowy)
- Prywatna kolekcja
Estymacja: 45 000 - 65 000 zł