ĆWIERTNIEWICZ Wojciech (ur. 1955)
cena wywoławcza: Wykup abonament
Akryl na płótnie, 50 x 40 cm
olej, płótno, 18x13 cm
sygn. p.d. ćwiertniewicz, opisany na odwrocie: 313 4/12/10 oraz nalepka autorska
olej, płótno, 90 x 110 cm,
sygn. i dat. p.d.: Ćwiertniewicz 92
akryl, płótno, 138 x 138 cm,
sygn. i dat. p.d.: Ćwiertniewicz 89
Olej, płótno, 40 x 60 cm,
sygn. p.d. Ćwiertniewicz'15, opis autorski na odwrocie, oprawiony
akryl, olej na płótnie, 40x60 cm,
olej, płótno, 60x50 cm
sygn. p.d.: Ćwiertniewicz ’87, opisany na odwrocie: 57 13/4/14 oraz nalepka autorska
akryl, płótno; 65,5 x 81 cm;
sygn. p. d.: Ćwiertniewicz '90
na odwrocie na płótnie: 76 w prostokącie, data powstania obrazu: XI/ 90 oraz nalepka autorska z opisem obrazu
akryl/płótno, 150 x 110 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'Ćwiertniewicz 03'; na odwrociu opisany: '736 | 22/10/03'
- "Obraz Roku 2003", Królikarnia, Warszawa, 2004