PACIOREK Stanisław (1889-1952)
olej, płótno, 60 x 73,5 cm;
sygn. l.d.: Stan. Paciorek / 929 X.
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej/sklejka, 65 x 92 cm
sygnowany i datowany l. d.: `St. Paciorek | Czerna 1921`
olej, płótno, 51 x 84 cm;
sygn. l.d.: St. Paciorek 959
Na odwrocie dwie nalepki wystawowe: jedna zniszczona i nieczytelna, druga z CBWA w Krakowie
olej/płótno, 70 x 70 cm
sygnowany i datowany p. d.: `St. Paciorek | 1914`
na odwrocie papierowa naklejka: `Autor Paciorek Stanisław | Dzieło pt. Pejzaż z Plant`
olej, płótno, 51,5 x 84,5 cm
sygn. l.d.: St. Paciorek . 959.
Na odwrocie nalepka CBWA w Krakowie.
olej, tektura, 48 x 67,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. l.d.: St. Paciorek / Podole / 1908
olej, tektura, 66 x 92 cm
sygn. l.d.: St. Paciorek Czerna 1921
olej, tektura, wym.: 30 x 49 cm, sygn. l.d.: St. Paciorek 938
olej, tektura,
wym.: 66,5 x 51 cm, sygn. p.d.: St. Paciorek Kraków
Na odwrocie naklejka ZPAP w Krakowie
olej, tektura, 68 x 92,5 cm
sygn. l.d.: St. Paciorek / Czerna 1921
olej, tektura,
wym.: 66,5 x 51 cm
sygn. p.d.: St. Paciorek Kraków
Polne kwiaty w wazonach, 1948 r.
olej/płótno naklejone na sklejkę, 50 x 64 cm
sygnowany l. d.: `St. Paciorek | Kraków 1948`
olej/sklejka, 69 x 50 cm
sygnowany p. d.: "St. Paciorek | Kraków 1934"
olej, tektura,
68 x 93,5 cm;
Olej, płótno; 39 x 69,5 cm
Sygnowany l. d.: St. Paciorek | 934
Na odwrociu nalepka z wystawy: TOWARZYSTWO PRZYJACIÓŁ SZTUK PIĘKNYCH W KRAKOWIE | R. 1935 Kwiecień NR 788| 113 | AUTOR Stanisław Paciorek | ADRES Kr | DZIEŁO Wieś jesienią | WYKONANIE olej CENA 700 zł
olej, tektura,
67,5 x 93 cm;
sygn. l.d.: St. Paciorek / Czerna 1921.
Olej, płótno;
33,4 x 64,5 cm
Sygnowany niebieskim olejem l. d.: St.Paciorek Kraków
Olej, tektura; 42,3 x 42,3 cm
Sygnowany niebieskim olejem p. d.: S.Paciorek | 19 [ ] |
Na odwrociu nalepka w l.d. rogu: TOWARZYSTWO PRZYJACIÓŁ SZTUK PIĘKNYCH W KRAKOWIE | 1911 NR 1426 | AUTOR Paciorek Stanisław | pochmurny dzień | ol ... CENA .. | oraz ślad po drugiej nalepce z wystawy.