WEISS Wojciech (1875 Leorda w Rumunii-1950 Kraków)
pastel, papier
45 x 31,5 cm
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej, płótno, 50 x 66 cm;
sygn. l. d.: WW;
na odwrocie na płótnie oznakowanie: 0895 / WW 2
olej, płótno, 45 x 65 cm;
sygn. p. d.: WWeiss;
na odwrocie na płótnie oznakowanie: 0991 / WW 2
Martwa natura z różami i karafką
olej, tektura, 35 x 50 cm;
sygn. p. d.: WW
ołówek, karton jasnobrązowy, 29,5 x 21,5 cm;
sygn. l. d.: WW (monogram wiązany)
olej/tektura
sygn. l.d. monogram wiązany: WW, wym.: 48 x 69,5 cm
olej/płótno, 47 x 65,5 cm
sygnowany l. d.: `WW` (monogram wiązany)
olej, płótno, 51 x 61,5 cm;
sygn. l. d.: WWeiss
Na odwrocie, na płótnie oznaczenia inwentaryzacji spuścizny po artyście: 1145 / WW
olej, płótno, 44 x 63,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: WWeiss
olej, płótno naklejone na tekturę,
43,5 x 36 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: WW
olej, tektura, 47,5 x 61 cm (w świetle oprawy);
sygn. l.d.: WWeiss
olej, płótno, 51 x 66 cm; sygn. l.d.: WW
Na odwrocie na płótnie oznakowanie: 0844 / WW4
akwarela, papier, 24,7 x 35,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p.d.: WW (ołówkiem)
drzeworyt, papier, 11,8 x 17,5 cm (odcisk klocka),
13,8 x 19 cm (w świetle oprawy);
sygn. p.d.: WWeiss (ołówkiem)
Motyw z ogrodu artysty w Kalwarii Zebrzydowskiej
olej, płótno, 65 x 50 cm
sygn. l.d.: Wweiss
na blejtramie: W.Weiss, Motyw z ogrodu (Kalwarja)
akwarela, papier, wymiary w świetle passe-partout: 33 x 24 cm
sygn. p.d.: Wweiss
litografia na kremowej tincie z albumu "Teka autolitografii Czartaka", 14,5 x 19,5 cm
drzeworyt, papier, 14 x 19,7 cm (w świetle oprawy);
sygn. p.d.: WWeiss
Pejzaż o zachodzie słońca(Pejzaż z Kalwarii) (ok.1910)
niesygnowany (na odwrociu stempel z monogramem i nr 414), pastel, papier, 26.1x42.3