MALCZEWSKI Jacek (1854-1929)
olej, tektura
16,5 x 39 cm
cena wywoławcza: Wykup abonament
MALCZEWSKI Jacek (1854-1929)
olej, tektura
82 x 64,7 cm
MALCZEWSKI Jacek (1854-1929)
olej, płótno
42 x 36 cm
MALCZEWSKI Jacek (1854-1929)
Portret mężczyzny na tle pejzażu, 1920
olej, płótno
61 x 94,5 cm
MALCZEWSKI Jacek (1854-1929)
olej, płótno
19,5 x 26,7 cm
MALCZEWSKI Jacek (1854-1929)
MALCZEWSKI Jacek (1854-1929)
olej, płótno
144 x 118 cm
MALCZEWSKI Jacek (1854-1929)
Portret Józefa Karmańskiego, 1901
olej, deska
49,5 x 66,4 cm
MALCZEWSKI Jacek (1854-1929)
olej, tektura
100 x 69 cm
MALCZEWSKI Jacek (1854-1929)