WEISS Wojciech (1875 Leorda w Rumunii-1950 Kraków)
olej/płótno, 65 x 50 cm
sygnowany p. d.: `WW`
na odwrocie nr `1032 | WW 4`
potwierdzenie autentyczności Zofii Weiss Nowiny Konopki
cena wywoławcza: Wykup abonament
DONICZKA Z AZALIĄ, OK. 1925 R.
olej/tektura, 56 x 36 cm
potwierdzenie autentyczności wydane przez Zofię Weiss
Studium do portretu żony z azalią
olej, płótno
78,5 x 63,5 cm;
sygn. z lewej pośrodku: WW
Drzeworyt
wym.: 215 x 278 mm
sygn. oł. p.d.: WW (monogram wiązany).
Lit.: R. Weiss, Wojciech Weiss. Twórczość graficzna, Nautilus Kraków 2006, poz. 105.
Drzeworyt
wym.: 277 x 215 mm
Lit.: R. Weiss, Wojciech Weiss. Twórczość graficzna, Nautilus Kraków 2006, poz. 88.
Drzeworyt
wym.: 215 x 255 mm
sygn. na klocku p.d.: monogram wiązany WW.
Lit.: R. Weiss, Wojciech Weiss. Twórczość graficzna, Nautilus Kraków 2006, poz. 70.
Ulica Skałeczna w Krakowie, 1911
Litografia kredką
wym.: 340 x 290 mm
sygn. na kamieniu w l.d.: monogram wiązany: WW.
Lit.: R. Weiss, Wojciech Weiss. Twórczość graficzna, Nautilus Kraków 2006, poz. 26.
Drzeworyt
wym.: 98 x 145 mm
sygn. oł. p.d. monogram wiązany: WW.
Lit.: R. Weiss, Wojciech Weiss. Twórczość graficzna, Nautilus Kraków 2006, poz. 77.
Drzeworyt
wym.: 195 x 275 mm
sygn. oł. p.d.: W. Weiss.
Lit.: R. Weiss, Wojciech Weiss. Twórczość graficzna, Nautilus Kraków 2006, poz. 49.
Drzeworyt
wym.: 295 x 395 mm
sygn. oł. p.d.: W. Weiss.
Lit.: R. Weiss, Wojciech Weiss. Twórczość graficzna, Nautilus Kraków 2006, poz. 62.
Drzeworyt
wym.: 177 x 116 mm
sygn. oł. p.d.: W. Weiss.
Lit.: R. Weiss, Wojciech Weiss. Twórczość graficzna, Nautilus Kraków 2006, poz. 78.
Akt z palmami - Wenus (z teki Drzeworyty), 1925
Drzeworyt trójbarwny
wym.: 158 x 207 mm
sygn. na klocku l.d.: monogram wiązany WW.
Lit.: R. Weiss, Wojciech Weiss. Twórczość graficzna, Nautilus Kraków 2006, poz. 59.
Litografia kredką
wym.: 210 x 160 mm
sygn. na kamieniu p.d.: monogram wiązany WW.
Lit.: R. Weiss, Wojciech Weiss. Twórczość graficzna, Nautilus Kraków 2006, poz. 37.
olej, płótno
36,5 x 48,5 cm
sygn. l.d. WWeiss
Na odwrocie Nr 0140 i monogram wiązany WW
olej, płótno
46,3 x 66,3 cm
sygn. l.d.: WW (monogram wiązany)
Na odwrocie: nr 1137/1/ WW
olej, płótno
65,3 x 50,3 cm
sygn. l.śr.: WW (monogram wiązany)
Na odwrocie: Nr 1105/ WW2
olej, płótno
36,5 x 38,8 cm
sygn. p.d.: WW (monogram wiązany)
Widok na Lauteine, 1925 r., Nicea
olej, płótno
39 x 60 cm;
Na odwrocie na płótnie numery: 0788/5 oraz faksymile podpisu WW 3;
Dołączona ekspertyza Zofii Weiss-Nowiny Konopki z 2008 r.