KAPPA Alicja (ur. 1973, Gorzów Wielkopolski)
akryl, olej, szlagmetal, płótno, 120 x 120 cm, sygn. p.d. A. Kappa
cena wywoławcza: Wykup abonament
Z cyklu 'Origami', Sen , 2016 r.
technika mieszana/płótno, 120 x 120 cm
sygnowany p.d.: 'A.Kappa'
na odwrociu opisany: 'Alicja Kappa | "Sen" z cyklu | Origami | 2016 r.'
olej, akryl, szlagmetal, płótno, 120 x 120 cm, sygn. l.d.: A. Kappa oraz na odwrocie
Olej, akryl na płótnie, 120 x 120 cm
olej, szlagmetal, płótno, 120 x 120 cm,
sygn. p. d.: A. Kappa 2016
Ostatnie dni lata - lawenda, 2016
Olej, akryl, szagmetal na płótnie, 120x120 cm
Opisany na odwrocie
Akryl, technika własna, szlag metal na płótnie, 80 x 120 cm
technika własna, akryl, płótno, 120 x 120 cm,
sygn. na odwrocie: Alicja Kappa
Olej, akryl, szlagmetal na płótnie, 50x50cm
Opisany na odwrocie
Akryl, olej, szlag metal, szlag aluminium na płótnie, 120 x 120 cm
akryl, szlag metal, płótno, 100x100 cm
sygn. Alicja Kappa 2016, opisany na odwrocie: Alicja Kappa Lato 2016 r.
olej, szlagmetal, płótno, 100 x 140 cm,sygn. p. d.: Alicja Kappa 2016 r.
olej, płótno, 60x60 cm
sygn. p.d. AKappa 2016, opisany na odwrocie: Alicja Kappa "Dom" 2016 r.
akryl, olej/płótno
100 x 100 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'A.Kappa | 2016 r.'
na odwrociu opisany: '"Zanurzenie" | Alicja Kappa | 2016 r.'
Olej, akryl, technika własna, szlagmetal na płótnie, 80 x 120 cm
akryl, olej, płótno, 2 x 50 x 50 cm (dyptyk),
sygn. p. d.: Alicja Kappa 2016 r.
Olej, akryl, szlag metal na płótnie, 50 x 50 cm,
sygn. p.d.: Alicja Kappa
Olej, akryl, szlag metal, szlag aluminium na płótnie, 120 x 120 cm,
sygn. p.d. Alicja Kappa 2016 oraz na odwrocie
olej, akryl, szlag metal, szlag aluminium na płótnie, 100x140 cm,
sygn.. p. d.
Olej, akryl, szal metal, technika własna, 50 x 70 cm