JARZYMOWSKA Anna (ur. 1988, Rybnik)
cena wywoławcza: Wykup abonament
Olej na płótnie, 110 x 110 cm
olej, płótno, 100 x 160 cm,
sygn. na odwrocie
olej, płótno, 100x100 cm
opisany na odwrocie: Anna Jarzymowska bez tytułu 2017 100x100 cm
sygn. na odwrociu
olej, płótno
110x100 cm
sygn. na odwrociu
olej, płótno
110x100 cm
sygn. na odwrociu
olej, płótno
110x100 cm
olej na płótnie, 110x110 cm
olej, płótno, 120 x 110 cm
olej, płótno, 70x70 cm
opisany na odwrocie: Anna Jarzymowska Bez tytułu 2017
olej, płótno, 100 x 160 cm, sygn. na odwrocie
120 cm x 110 cm, olej na płótnie, 2015
Olej na płótnie, 110 x 110 cm
olej na płótnie, 150x130 cm
olej, płótno, 110x110 cm
opisany na odwrocie: Anna Jarzymowska 2017 r bez tytułu 110cm/110cm
olej, płótno, 110 x 110 cm
na odwrocie: Anna Jarzymowska | 2017 | "bez tytułu"
olej na płótnie, 150x130 cm,
olej, płótno, 130 x 130 cm
130 cm x 150 cm, olej na płótnie, 2017