FRONCZAK Andrzej (ur. 1959, Brześć Kujawski)
technika własna, płótno, 70 x 100 cm,
sygn. p.d. A.Fronczak 16
cena wywoławcza: Wykup abonament
techniak własna, płótno, 70 x 100 cm,
sygn. p. d.: A. Fronczak 16
technika własna na płótnie, 70x100 cm,
sygn. p. d., opisany na odwrocie
akryl, płótno, 90x60 cm
sygn. p.d.: A. Fronczak 18, na odwrocie nalepka autorska
akryl, płótno, 90x60 cm
akryl, płótno, 90x60 cm
akryl, płótno, 90x60 cm
akryl, płótno, 90x60 cm
technika własna, płótno, 100x70 cm
sygn. p.d.: A Fronczak 16
Technika własna na płótnie, 70 x 100 cm
technika własna, płótno, 100 x 70 cm,
sygn. p. d.: A. Fronczak 16
Mysterium albo cyvitatis, 2015
technika własna na płótnie 70x100 cm
sygnowany z przodu, prawy dolny róg
technika własna na płótnie, 70x100cm,
sygn. p.d.: A.Fronczak 15, opisany na odwrocie
sygn. p.d.: A.Fronczak 15
technika własna, płótno
70 x 100 cm
sygn. p. d. A Fronczak
technika własna, płótno, 70x100 cm
sygn. p.d.: A Fronczak 15
sygn. p.d.: A. Fronczak 15
Technika własna na płótnie, 100 x 70 cm
Technika własna na płótnie, 100x70 cm
Sygnowany z przodu, prawy dolny róg