SĘK Małgorzata (ur. 1973)
akryl/płótno, 100 x 100 cm
sygnowany p.d.: `Sęk`
cena wywoławcza: Wykup abonament
SĘK Małgorzata (ur. 1973)
akryl, płótno, 100 x 100cm,
sygn. p.d.: Sęk
SĘK Małgorzata (ur. 1973)
sygn. p.d.
akryl, płótno
100x100 cm
SĘK Małgorzata (ur. 1973)
sygn. p.d.
akryl, płótno
100x100 cm
SĘK Małgorzata (ur. 1973)
akryl, płótno, 120 x 100 cm,
sygn. p.d.: Sęk
SĘK Małgorzata (ur. 1973)
She Looks Like Rain 2, 2013 r.
akryl/płótno, 100 x 100 cm
sygnowany p.d.: `Sęk`
SĘK Małgorzata (ur. 1973)
akryl, płótno, 100 x 100 cm,
sygn. p.d.: Sęk
SĘK Małgorzata (ur. 1973)
akryl, płótno, 120x100 cm
SĘK Małgorzata (ur. 1973)
sygn. p.d.
akryl, płótno
120x100 cm
SĘK Małgorzata (ur. 1973)
sygn. p.d.
akryl, płótno
100x100 cm
SĘK Małgorzata (ur. 1973)
akryl, płótno, 100 x 100 cm,
sygn.p. d.: Sęk
SĘK Małgorzata (ur. 1973)
akryl/płótno, 100 x 100 cm
sygnowany p.d.: `Sęk`
SĘK Małgorzata (ur. 1973)
akryl, płótno, 100 x 120 cm,
sygn. p.d.: Sęk
SĘK Małgorzata (ur. 1973)
sygn. p.d.,
akryl, płótno,
120x100,
SĘK Małgorzata (ur. 1973)
sygn. p.d.,
akryl, płótno,
100x120,
SĘK Małgorzata (ur. 1973)
akryl, płótno, 100 x 100 cm,
sygn. p.d.: Sęk
SĘK Małgorzata (ur. 1973)
akryl, płótno, 80 x 140 cm,
sygn. p. d.: Sęk
SĘK Małgorzata (ur. 1973)
akryl, płótno, 100 x 100 cm,
sygn. p. d.: Sęk
SĘK Małgorzata (ur. 1973)
akryl, płótno, 90 x 70 cm,
sygn. p.d.: Sęk
SĘK Małgorzata (ur. 1973)
sygn. p.d.,
akryl, płótno,
120x100 cm