MALINOWSKI Jacek (ur. 1969, Zielona Góra)
olej, płótno, 60 x 70 cm
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej, płótno, 60 x 81 cm,
sygn.
olej na płótnie, 90x140cm
olej, płótno, 60 x 80 cm, sygn. na odwrocie
sygn. na odwrociu
olej, płótno
50x60 cm
sygn. na odwrociu
olej, płótno
60x70 cm
Olej na płótnie, 50x60 cm
Opisany na odwrocie
olej, płótno, 35 x 40 cm,
sygn. na odwrocie
olej, płótno, 70x60 cm
opisany na odwrocie: Jacek Malinowski olej 2016
Olej na płótnie, 40x100cm
Opisany na odwrocie