KACZMARCZYK-HUDZIK Jagoda (ur. 1966)
olej, pótno,
71x71 cm,
sygn. na krawędzi blejtramu /J.K/H"2010/ i opisany na odwrocie na ramie /JAGODA KACZMARCZYK-HUDZIK "PEJZAŻ WIŚLANY" I J. K/H 2010 olej na płótnie/
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej, pótno,
71x71 cm,
sygn. na krawędzi blejtramu /J.K/H"2010/ i opisany na odwrocie na ramie /JAGODA KACZMARCZYK-HUDZIK "PEJZAŻ WIŚLANY" II 2010 olej na płótnie/
olej, płótno, 80 x 80 cm
olej, płótno, 80 x 80 cm
olej/płótno,
80 x 80 cm
na odwrociu opisany: `JAGODA KACZMARCZYK-HUDZIK "BRAZ VIII" 2011 olej na płótnie 80 x 80 cm`
Czy ten wszechświat jest przyjazny VII, 2011
Olej, płótno;
80 x 80 cm
Sygn. na odwrocie: Jagoda Kaczmarczyk Hudzik, " Czy ten wszechświat jest przyjazny VII, 2011
Czy ten wszechświat jest przyjazny? IV, 2011
Olej, płótno;
80x80 cm
Sygn. u góry: J.K./ H `2011 i na odwrocie: "CZY TEN ŚWIAT JEST PRZYJAZNY?" IV JAGODA KACZMARCZYK-HUDZIK 2011
Olej, płótno;
100x81 cm
Sygn.na krośnie: JAGODA KACZMARCZYK-HUDZIK "PEJZAŻ MENTALNY "XVI" 2008 OLEJ NA PŁÓTNIE
Akryl, płótno;
94,5x71,5 cm
Sygn. Na krośnie: JAGODA KACZMARCZYK- HUDZIK "KATEDRA NATURY" 2010
Olej, płótno;
62 x 71cm
Sygn. na odwrocie" JAGODA KACZMARCZYK HUDZIK "BRZOZA" 2010