ZABAWA Maciej (ur. 1981)
olej, płótno, 70 x 100 cm;
sygn. p. d.: Maciej Zabawa
cena wywoławcza: Wykup abonament
ZABAWA Maciej (ur. 1981)
akryl/płótno,
100 x 70 cm
na odwrociu opisany
ZABAWA Maciej (ur. 1981)
olej, płótno, 130 x 100 cm
ZABAWA Maciej (ur. 1981)
ZABAWA Maciej (ur. 1981)
ZABAWA Maciej (ur. 1981)
akryl/deska, tondo,
średnica: 92 cm
sygnowany na odwrociu: `Maciej | Zabawa`
ZABAWA Maciej (ur. 1981)
Technika: akryl na desce
Format: średn. 92cm