SERAFIN Władysław (1905 - 1988)
cena wywoławcza: Wykup abonament
pastel, papier żeberkowy jasnoszary naklejony na tekturę; 32,5 x 48cm
sygn.l.d.: W Serafin
olej, płótno; 49 x 60cm;
na odwrocie odręczny napis czarnym flamastrem: "Potwierdzam autorstwo tego obrazu/mojego ojca - Władysława Serafina/Wojciech Serafin/Kraków dn.3.08.2015r.
Widok na Giewont z północnego wschodu zimą
pastel, papier żeberkowy jasnoszary naklejony na tekturę; 24,5 x 33cm;
sygn.l.d.: W Serafin
pastel, papier; 30,5 x 47 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: W Serafin / Stawanger 1956;
Praca ujęta w: Katalogu Wystawy Podróżnej z cyklu Spotkania ze sztuką, Adam Konopacki, Stafania Krzysztofowicz-Kozakowska, Władysław Serafin (1905-1988); Łaziska Dolna 2016, kat. 175
KOŚCIÓŁ ŚW. WOJCIECHA NA RYNKU KRAKOWSKIM,1965
Akwarela, pastel, 45,5 x 37 cm
Sygnowany l.d.: W Serafin 1965
pastel, brystol jasnokremowy naklejony na tekturę; 50 x 61,5cm
sygn.p.d.: W Serafin
olej, płótno; 56 x 69cm
Na odwrocie napis czarnym flamastrem: Potwierdzam autorstwo tego obrazu/mojego ojca-Władysława Serafina/Kraków dn.3.08.2015r.
pastel, papier,
46,5 x 61,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: W Serafin
akwarela, papier, 44,5 x 58 cm;
sygn. p. d.: W. Serafin
TSS Stefan Batory wpływający do portu w Gdyni
akwarela, tektura, 38 x 57 cm
pastel, papier; 22,3 x 27,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: W Serafin
akwarela; brystol jasnokremowy; 31 x 45,5 cm;
sygn. u dołu z prawej:W Serafin
pastel; papier żeberkowy jasnoszary naklejony na tekturę; 24,5 x 33 cm;
sygnowany u dołu z lewej: W Serafin.
olej, płótno; 70 x 87 cm ;
sygn. l.d. Serafin (czarną farbą).