STARĘGA Iza (ur. 1964)
olej, płótno, 90 x 60 cm;
sygn. p.d.: Iza Staręga
cena wywoławcza: Wykup abonament
STARĘGA Iza (ur. 1964)
akryl, wosk, karton, 89 x 59 cm;
sygn.: p.d. Iza Staręga `06
STARĘGA Iza (ur. 1964)
olej, płótno, 46 x 110 cm; na odwrocie
na płótnie napis: Iza Staręga
STARĘGA Iza (ur. 1964)
olej, płótno, 48 x 110 cm;
na odwrocie na płótnie napis: Iza Staręga
STARĘGA Iza (ur. 1964)
akryl, wosk, karton, 88 x 59 cm (w świetle passe-partout); sygn. p.d.: IZA STARĘGA `06
STARĘGA Iza (ur. 1964)
akryl, wosk, karton, 95 x 58 cm (w świetle passe-partout); sygn. i dat. p.d.: IZA STARĘGA `06
STARĘGA Iza (ur. 1964)
STARĘGA Iza (ur. 1964)
STARĘGA Iza (ur. 1964)
akryl, papier, 196 x 87 cm;
na odwrocie napisy autorskie: IZA STARĘGA / 2005 / 87 x 196
STARĘGA Iza (ur. 1964)
akryl, płótno, 202 x 80 cm;
sygn. i dat. p.d.: IZA STARĘGA `05, na odwrocie napisy autorskie: IZA STARĘGA / 2006 / 202 x 80