ZAKRZEWSKI Władysław (1903-1944)
Kraków. Ratusz i Sukiennice, lata 30.
Miedzioryt;
wym.: 195 x 180 mm;
sygn. oł. p.d.: ryt. Zakrzewski, l.d. tytuł i technika.
cena wywoławcza: Wykup abonament
Akwaforta;
wym.: 175 x 275 mm;
sygn. oł. p.d.: Zakrzew., l.d.: Kraków. Rynek.
Wawel od strony Wisły, lata 30.
Miedzioryt kolorowany;
wym.: 235 x 300 mm;
sygn. oł. p.d.: Wł. Zakrzewski, l.d.: tytuł; grafika w stary ppartout, papier zakwaszony.
Kościół Bożego Ciała w Krakowie
miedzioryt,
wym.: 23,5 x 18 cm
sygn. ołówkiem: (...) Zakrz(ewski)
miedzioryt,
240 x 180 mm,
sygn. oł. p.d.: Zakrzewsk iGrafika z teki: Zabytki Krakowa w miedziorytach ..., Kraków 1935
miedzioryt, wym.: 25 x 21 cm
sygn.ołówkiem p.d.: Zakrzewski i na płycie:p.d.: Zakrzewski
akwaforta, 27 x 20,5 cm
sygn.ołówkiem p.d.: "Zakrz", l.d.: "Stara Bożnica"
Kraków - kościół Wojciecha i Mariacki
akwaforta, wym.: 21 x 26 cm
sygn. p.d.: Wł. Zakrzewski oraz l.d.: Kraków - kość. Wojciecha i Mariacki (akwaforta)