RYTKA Zygmunt (1947 Warszawa - 2018)
zestaw czterech fotografii czarno-białych, brom, papier, 20 x 16 cm,
20,4 x 20 cm, 14,3 x 20 cm, 20,5 x 18,1 cm;
jedna stemplowana pieczątką autorską M. Koniecznego oraz opisana długopisem: fot. Z. Rytka;
odbitki autorskie?,
nakład: nieokreślony
Fotografie są dokumentacją happeningu Marka Koniecznego Wrzuć tu coś.
cena wywoławcza: Wykup abonament
fotografia czarno-biała, papier,
29 x 15 cm; sygn. i dat. l.g.: ZYGMUNT RYTKA
HOLOGRAFY 1982; na odwrocie napis autorski
fotografia czarno biała, papier, różne wymiary;
6 sztuk, ostemplowanych, w tym: praca przedstawiająca Jerzego Beresia Ołtarz Kreacji 1972-76;
3 opisane (z happeningu Marka Koniecznego 1972)
fotografia, 20,5 x 30 cm
sygn. i dat. na odwrocie.: ZYGMUNT RYTKA / KONTAKT, 1993-2003 comp oraz podpis
fotografia czarno-biała, brom, baryt, papier, 55 x 44 cm; sygn., dat. i opisana na odwrocie: "OBIEKT NIETRWAŁY" / ZYGMUNT RYTKA 1989 / Z. Rytka (+ odcisk palca wskazującego) / 1/1 44 x 55 cm, wyk. w 1989; odbitka autorska, nakład: 1/1 (unikat)
Ciągłość nieskończoności, 1983
fotografia czarno-biała, brom, baryt, papier, 26,5 x 37,5 cm; sygn., dat. i opisana na odwrocie: ZYGMUNT RYTKA / "CIźGŁOŚĆ NIESKOŃCZONOŚCI" 1983 / Z. Rytka (+ odcisk palca wskazującego) / 37,5 x 26,5 cm; odbitka autorska, nakład nieokreślony
Kolekcja prywatna 13.12.1986, 1986
fotografia czarno biała, brom, fotomontaż, papier, 24 x 18 cm (arkusz);
sygn. i dat. l.g.: "KOLEKCJA PRYWATNA" Z. RYTKA 13.12.1986; odbitka autorska, nakład nieokreślony
fotografia czarno-biała, papier, 29 x 15 cm;
sygn. i dat. l.g.: ZYGMUNT RYTKA HOLOGRAFY 1982;
na odwrocie napis autorski
17 x 27 cm (praca), 20 x 28,5 cm (w świetle oprawy);
na odwrocie napis autorski: "TRANSFER" / 1980 / Z. Rytka RYTKA ZYGMUNT
na odwrocie napis autorski: "TRANSFER" / 1980 / Z. Rytka
Ciągłość nieskończoności, 1984
odbitka czarno-biała, brom podkład poliestrowy,
39,5 x 30 cm;
sygn. i opisana na odwrocie: RYTKA ZYGMUNT / CIĄGŁOŚĆ NIESKOŃCZONOŚCI. 1984 / CONTINUAL INFINITY / 30 x 39,5 cm (odcisk kciuka) Z. Rytka;
odbitka autorska
odbitka czarno-biała, brom, podkład poliestrowy,
29,3 x 40 cm (całość);
sygn. i opisana na odwrocie: ZYGMUNT RYTKA / "OBIEKTY CHWILOWE". 1992 / (odcisk kciuka) Z. Rytka / 40 x 29,3 cm;
odbitka autorska
Przestrzeń neuronowo-optyczna (Neuron-optical space), 1993 r.
fotografia ręcznie kolorowana, 30 x 40 cm
odbitka autorska 1/1
Fotografia, 19,5 x 29 cm (w świetle passé-partout)
fotografia, 20,5 x 30 cm
sygn. i dat. na odwrocie.: `ZYGMUNT RYTKA / "KONTAKT", 1993-2003 comp` oraz podpis
Ciągłość nieskończoności, 1984-2005 r.
drukfoto/płyta pcv, laminat, 79 x 114,5 cm
fotogram podwójny, na odwrocie napisy autorskie,
63 x 39 cm (w świetle oprawy);
sygn. p.d. (po konserwacji)
zestaw 4 fotografii czarno-białych,
47 x 47 cm (w świetle ramy);
sygn., dat. i opisany na odwrocie: "Holografy" - Zygmunt Rytka 1982 / Z. Rytka
3 fotogramy czarno-białe,
47 x 47 cm (w świetle oprawy);
sygn. na odwrocie z tytułem autorskim "Holografy"
Holografy - Ocenzurowano, 1982
3 fotogramy czarno-białe, papier,
sygn., dat. i tyt. na odworocie: "Holografy" / Z. Rytka 1982