GIBIŃSKI Stanisław (1882-1971)
Akwarela, karton; 38 x 68 cm w świetle ramy
Sygnowany p.d.: S. Gibiński
cena wywoławcza: Wykup abonament
Akwarela na szkicu ołówkowym, gwasz, papier; 34 x 48,5 cm w świetle oprawy
Sygnowany l.d.: St. Gibiński
akwarela, papier,
32,7 x 47,4 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: S. Gibiński
akwarela, papier,
50 x 44.5
sygnowany l.d.: S. Gibiński
akwarela na papierze,
68 x 98 cm,
sygn. p.d.: St. Gibiński
akwarela, papier,
sygn. l. d.: S. Gibiński
sygn. p.d.
akwarela, tektura
50x69
akwarela/papier,
50 x 67 cm
sygnowany śr. d.: `S. Gibiński`
akwarela/papier, 32,5 x 23 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany l. d.: `St. Gibiński`
akwarela, papier,
38 x 60 cm
sygn. l.d.: S.Gibiński / 1917
akwarela, papier, 36 x 49,5 cm;
sygn. l. d.: S. Gibiński
sygn. l.d.
akwarela, papier
49.7x58.2
sygn. l.d.
akwarela, papier
49.5x69.5