GAŁEK Stanisław (1876 - 1961)
cena wywoławcza: Wykup abonament
GAŁEK Stanisław (1876 - 1961)
Olej, tektura; 22,7 x 29,5 cm
Sygnowany p.d.: S. GAŁEK | 1907
GAŁEK Stanisław (1876 - 1961)
GAŁEK Stanisław (1876 - 1961)
olej, płótno, 74 x 96.5 cm
sygnowany p.d.: CAPRI | S. GAŁEK
Na górnej listwie krosna uszkodzona nalepka nieokreślonej wystawy w TZSP (?) z zachowaną częścią tekstu; określeniem techniki, ceną 2000 zł i podpisem autora.
Ponadto na krośnie napis niebieską kredką: 46803.
GAŁEK Stanisław (1876 - 1961)
olej, płótno, 115 x 100 cm
sygnowany l.d.: S. GAŁEK 1909
Na odwrocie, na płótnie nalepka wystawowa (druk, zatarta kredka czerwona) VI Dorocznej Wystawy w Towarzystwie Zachęty Sztuk Pięknych w Warszawie w 1909 r. z tytułem obrazu Mgły nad Morskim Okiem i ceną w rublach.
Na górnej listwie krosna inna drukowana nalepka wystawy w TZSP z wpisanym atramentem nazwiskiem autora Gałek Stanisław, tytułem obrazu "Mgły nad Morskim Okiem" i datą 27/ 11 1909.
Na bocznej listwie krosna napis ołówkiem: Mgły nad Morskim Okiem - własność prywatna.
GAŁEK Stanisław (1876 - 1961)
Pejzaż górski z góralem i owcami
olej, tektura, 51 x 119 cm;
sygn. l. d.: ST. GAŁEK
GAŁEK Stanisław (1876 - 1961)
olej, tektura
29 x 37,5 cm;
sygn. p. d.: ST. GAŁEK / 1912.
GAŁEK Stanisław (1876 - 1961)
Olej, płótno, tektura
34 x 36,5 cm,
sygn. p.d.: St. Gałek 1903
GAŁEK Stanisław (1876 - 1961)
GAŁEK Stanisław (1876 - 1961)
olej/płótno,
53 x 62 cm (w świetle oprawy)
sygnowany i datowany p. d.: `ST. GAŁEK | 1911`
GAŁEK Stanisław (1876 - 1961)
olej, tektura, 29,5 x 37,5 cm;
sygn. p. d.: St Gałek
na odwrocie napis autorski: Jesień na hali oraz nalepka wystawowa z tytułem oraz ceną 120 m. , nr. 240.
GAŁEK Stanisław (1876 - 1961)
olej, tektura, 49,5 x 35 cm;
sygn. z prawej: ST GAŁEK
GAŁEK Stanisław (1876 - 1961)
GAŁEK Stanisław (1876 - 1961)
GAŁEK Stanisław (1876 - 1961)
GAŁEK Stanisław (1876 - 1961)
GAŁEK Stanisław (1876 - 1961)
GAŁEK Stanisław (1876 - 1961)
olej na płótnie, 56 x 76 cm, sygnowany l.d. "St. Gałek 1939"
GAŁEK Stanisław (1876 - 1961)
olej, tektura
27.2 x 35.5 cm
sygnowany p.d.: ST. GAŁEK | 1919
GAŁEK Stanisław (1876 - 1961)
Mgła nad Morskim Okiem, ok. 1910
olej, tektura,
44 x 68 cm;
sygn. p. d.: ST. GAŁEK (słabo czytelne)