HOLZMÜLLER Juliusz (1876 Bolechów - 1932 Lwów)
akwarela, gwasz, wym.: 63,5 x 30,5 cm
sygn. l.d.: Juliusz Holzmüller / 1907
cena wywoławcza: Wykup abonament
akwarela, papier, 34 x 48 cm;
sygn. p.d.: Szkic z natury / 15. X. 920 / Juliusz Holzmuller
Przed chatą
akwarela, papier, 26,5 x 46 cm (w świetle oprawy);
sygn. l.d.: - Juliusz Holzmuller - / 1906
Zwózka siana
akwarela, papier, 26,5 x 45,8 cm;
sygn. p.d.: - Juliusz Holzmuller - / 1906
akwarela, papier;
16,5 x 22 cm w świetle passe-partout;
sygnowana po lewej stronie u dołu: Juliusz Holzmźller
Akwarela na papierze
30 x 44 cm (w świetle passe-partout)
Sygnowany l.d. - "Juliusz Holzmüller / 1908"
Akwarela, papier; 14 x 9 cm
Sygnowany ołówkiem l. d.: JHolzmuller
akwarela, papier, wym.: 28 x 45, 5 cm
sygn. l.d. (częściowo zatarta): Juliusz Holzmüller
akwarela, gwasz, papier, 41 x 70 cm (w świetle oprawy);
sygn. l.d.: Juliusz Holzmuller / 1920
akwarela, papier, wym.: 29 x 44 cm
sygn. p.d.: Juliusz Holzmuller 1905
PEJZAŻ ZIMOWY Z WILKAMI, 1918 r.
Akwarela, papier; 27 x 47
Sygnowany l. d.: Juliusz Holzmüller|1918
gwasz, akwarela na kartonie,
13,2 x 21,4 cm, sygnowany p.d. "Juljusz Holzmźller / 1907"
akwarela, gwasz, papier, 40 x 26 cm; sygn. l.d.: Juliusz Holzmuller
Akwarela, papier; 27,9 x 40,3 cm
Sygnowany czarną akwarelą l.d.: Juliusz Holzmüller | 1920
akwarela, gwasz, papier, 34,5 x 21 cm (w świetle oprawy); sygn. p.d.: Juliusz Holzmüller
akwarela, gwasz, papier, 26 x 40 cm (w świetle oprawy);
sygn. l.d.: Juliusz Holzmüller
akwarela, papier, 27 x 47,5 cm (w świetle passe - partout);
sygn. p.d.: Juliusz Holzmüller
akwarela, papier, 27 x 43,5 cm (w świetle passe - partout); sygn. l.d.: Juliusz Holzmuller / 1918.
1913 r.
Akwarela na papierze 40,5 x 62 cm (w świetle passe-partout)
Sygnowana l.d. - "Juliusz Holzmüller / 1913"
akwarela, 45 x 59 cm w świetle passe-partout
sygnowany po lewej: "Gazela arabka pełnej krwi Juliusz Holzmüller 1904"
Akwarela, papier, 33,7 x 49,5 cm
Sygnowany l.d.: Juliusz Holzmuller 1908 Wiedeń