PAMUŁA Jan (ur. 1944, Spytkowice k. Wadowic - 2022)
Serigrafia barwna; wym.: 380 x 263 mm, sygn. p.d.: Jan Pamuła, 4/20.
cena wywoławcza: Wykup abonament
akryl, płótno, 63,5 x 52 cm;
sygn. i opisany na blejtramie
akryl/płótno,
100 x 100 cm
sygn. i dat. na odwrocie, na blejtramie: `JAN PAMUŁA 2008/2`
Serigrafia komputerowa na papierze
wym.: 240 x 300 mm
sygn. p.d.: Jan Pamuła; l.d. tytuł i datowanie.
Olej, płótno
wym.: 54 x 54 mm
sygn. p.d.: Pamuła 2000
na odwrocie: Jan Pamuła 4/2000.
serigrafia barwna
wym.: 640 x 405 mm (plansza 760 x 530 mm)
sygn. oł. p.d.: Jan Pamuła, l.d.: 1990- Układ XXXIII; odb. nr 3/11.
GRAFIKA
60x60
2003/2004
olej, płótno, 50 x 50 cm;
sygn. p. d.: J. PAMUŁA 2007
Obraz 2005 - 18, Obraz 2005/19
Litografia barwna, e/a, 68 x 82 cm, sygn.
Weź ze sobą bukiet kwiatów, 1971
akwaforta, akwatinta barwna, papier,
56 x 49 cm (w świetle passepartout);
opisany u dołu: 1971 - Take with you the banch of flowers ep d`artiste Jan Pamula
obraz, 100 x 100 cm, 1996/ 1997
Pamuła Jan - ur. 1944. Prof. Od 2002 r. rektor ASP. Prowadzi zajęcia w Katedrze Sztuk Wizualnych na Wydziale Form Przemysłowych.
grafika komputerowa; 49 x 60 cm
Obiekt wystawiony na licytację na rzecz Fundacji Sue Ryder.
grafika komputerowa, 49 x 60 cm
litografia barwna, 59 x 70 cm, sygn.
litografia barwna,
380 x 265 mm,
sygn. oł. p.d.: Jan Pamuła, l.d.: 1979 - Układ VII - , odb. nr: 4/20
grafika komputerowa;
49 x 60 cm
Grafika wystawiona na licytację na rzecz Fundacji Sue Ryder
grafika komputerowa,
49 x 60 cm
Obiekt został wystawiony na licytację
na rzecz Fundacji Sue Ryder - więcej o fundacji w dodatkowych informacjach
akryl na płótnie
55x55 cm
grafika komputrowa,
53 x 67cm