MURAWSKA Beata (ur. 1963)
olej, płótno, 80x80 cm
sygn.p.d. Beata Murawska, opisany na odwrocie: Beata Murawska/2013r/"Urodziny"
cena wywoławcza: Wykup abonament
MURAWSKA Beata (ur. 1963)
olej, płótno, 60 x 60 cm,
sygn. p.d. i na odwrocie
MURAWSKA Beata (ur. 1963)
MURAWSKA Beata (ur. 1963)
olej, płótno, 114 x 140 cm, sygn. p.d. Beata Murawska,
na odwrocie: Beata Murawska/2013/"Dzień zakochanych
MURAWSKA Beata (ur. 1963)
akryl, płótno,
80 x 80 cm,
sygn. p.d.: Beata Murawska; opisany na odwrocie
MURAWSKA Beata (ur. 1963)
olej, płótno, 92 x 100 cm,
sygn. p.d. Beata Murawska,
opisany na odwrociu
MURAWSKA Beata (ur. 1963)
olej, płótno, 70 x 100 cm,
sygn. p.d. Beata Murawska,
MURAWSKA Beata (ur. 1963)
olej, płótno, 61x50 cm,
sygn. na licu p.d. /Beata Murawska/, opisany na odwrocie /Beata Murawska Lucky stirike 2012 r./
MURAWSKA Beata (ur. 1963)
olej, płotno
116 x89 cm
MURAWSKA Beata (ur. 1963)
Olej, płótno, 120 x 60,
sygn.p.d. Beata Murawska,
opisany na odwrocie: Beata/Murawska/20012/Piękności nocy
MURAWSKA Beata (ur. 1963)
Olej, płótno, 54 x 65 cm
Sygnowany p.d.: Beata Murawska, na odwrociu: Beata Murawska | 2010 r. | "Bratki"
MURAWSKA Beata (ur. 1963)
Olej, płótno, 65 x 92 cm
Sygnowany p.d.: B. Murawska; na odwrociu: Beata | Murawska | 2005. | "wesołe tulipany"
MURAWSKA Beata (ur. 1963)
Olej, płótno, 55 x 38 cm
Sygnowany p.d.: B.Murawska, na odwrociu: Beata | Murawska | 2007 r. | "Kwiaty dla | Pani"
MURAWSKA Beata (ur. 1963)
olej/płótno, 92 x 73 cm
sygnowany p.d.: `B.M.`
opisany na odwrociu: `Beata | Murawska`
Estymacja: 2 500 - 3 500 zł
MURAWSKA Beata (ur. 1963)
olej/płótno, 65x50 cm
sygn. na licu /Beata Murawska/, opisany na odwrocie /Beata Murawska 2012 "Szczęśliwe tulipany"/
MURAWSKA Beata (ur. 1963)
olej / płótno,
50 x 61 cm.
sygn.
MURAWSKA Beata (ur. 1963)
Olej, płótno, 81 x 110 cm
Sygnowany p.d.: Beata Murawska, na odwrociu: Beta Murawska | 2010 r. | "wiosna w październiku"
MURAWSKA Beata (ur. 1963)
Olej, płótno, 40 x 40 cm
Sygnowany p.d.: B.M, na odwrociu: Beata | Murawska | 2003 r. | "Bukiet"
MURAWSKA Beata (ur. 1963)
olej/płótno,
54 x 65 cm
sygnowany p.d.: `Beata Murawska`
sygnowany i opisany na odwrocie
Estymacja: 2 500 - 3 500
MURAWSKA Beata (ur. 1963)
olej na płótnie
40 x 40 cm