MAŚLUSZCZAK Franciszek (ur. 1948, Kotlice)
akwarela, papier,
19x28 cm,
sygn. i opisane na licu
cena wywoławcza: Wykup abonament
akwarela,
27,5x37,7 cm
olej, płótno,
70 x 50 cm;
sygn. u dołu: Franciszek Maśluszczak / 2001/2;
na odwrocie napisy autorskie
akwarela papier,
48 x 25 cm;
sygn. i dat. p. d.: Franciszek Maśluszczak 2004
akwarela papier,
48 x 25 cm;
akwarela / papier, 28 x 18,5 cm, sygn.
olej/płótno,
38 x 33 cm
sygnowany i datowany p.g.: `Franciszek Maśluszczak 1984/1985`, opisany na odwrociu: `Franciszek | Maśluszczak | 1984/1985 | olej I tytuł: Opór myśli | 0,38 x 0,33 | 390`
akwarela papier,
48 x 25 cm;
olej, płótno,
70 x 50 cm;
na odwrocie napisy autorskie
olej, płótno,
38 x 38 cm;
sygn. l. d.: Franciszek Maśluszczak; dat. p. d.: 1981/1982
akryl, płótno
55 x 38 cm
sygn. dat. p.g
akwarela, gwasz, papier
30x40
akwarela
44x46 cm
Nurt myśli o dźwiękach dnia, 2007
akwarela, 20x27 cm
akwarela, 25 x 31 cm, sygn.
akryl, płótno,
24 x 18 cm;
sygn. i dat. p. g.: Franciszek 1989 / Maśluszczak
na odwrocie opis autorski