GIERAGA Andrzej (ur. 1934, Śliwniki)
mezzotinta, relief, 15 x 11,8 cm;
sygn. u dołu: Andrzej Gieraga `88 (ołówkiem)
oraz napis l.d.: Bez tytułu 26/50 (ołówkiem)
cena wywoławcza: Wykup abonament
technika własna, deska,
50 x 50 cm;
sygn. na odwrociu: ANDRZEJ GIERAGA/ PROGR.-WARIANT/ WYM. 50 X 50 cm/ TECH. WŁASNA/ ROK 2011
technika własna, 33,5 x 33,5 cm;
na odwrocie napis autorski: ANDRZEJ GIERAGA / KWADRATY I / TECH. WŁASNA / 35 x 35 / 2005
mezzotinta, relief, papier, 14,9 x 11,8 cm (odcisk płyty);
sygn. p. d.: Andrzej Gieraga `86; opisana l. d.: Czerń i biel II ea
mezzorinta, relief,
15 x 11,7 cm (odcisk);
sygn. p. d. ołówkiem: Andrzej Gieraga `87, l.d.: Italla III ea
akryl, relief/płyta piśniowa,
74 x 59 cm, 2 skrzydła: 20 x 20 cm
sygnowany i datowany p.d.: `A. GIERAGA 91`
skrzydła opisane na odwrociu: `Andrzej | Gieraga | MFM III/IV | 20 x 20 | 1989`
technika mieszana/płyta,
70 x 70 cm
opis na odwrociu: `ANDRZEJ GIERAGA | DWA KWADRATY | TECH. MIESZANA | 70X70 cm | ROK 2004`
100x80cm
płyta, akryl
technika mieszana, akryl/płyta pilśniowa, sklejka,
90 x 67 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: `ANDRZEJ | GIERAGA`
na odwrociu naklejka autorska z opisem: `ANDRZEJ | GIERAGA | Italla IVa | WYM. 90 x 67 | TECH. MIESZANA | ROK 1988`
technika mieszana, relief/płyta,
70 x 70 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: `ANDRZEJ GIERAGA | W. n. t. pr., 70 x 70 cm | tech. mieszana | 2007`
akryl/płyta,
50 x 50 cm
sygnowany i opisany na odwrociu: `ANDRZEJ GIERAGA | PROGRESJA TONU | PŁYTA, AKRYL | 50 x 50 | 2009` oraz stempel autorski
technika, własna, 50 x 50 cm;
sygn. na odwrocie: ANDRZEJ GIERAGA / KWADRATY / TECH. WŁASNA / 50 x 50 / 2005
płyta, akryl;
50 x 50 cm
sygn. na odwr. ANDRZEJ GIERAGA/ PROGRESJA TONU/ PŁYTA, AKRYL/ 50 x 50 cm/ 2009
akryl, płyta
50 x 50 cm
grafit, akryl, płótno na płycie pilśniowej,
65 x 150 cm;
sygnowany, opisany i datowany na odwrocie
wypukłodruk, papier,
15 x 12 cm
sygn. oł. pod ryc. od l.: czerń i biel II 23/50 Andrzej Gieraga`87
WARIACJ E NA TEMAT PROGRESJ I , 2004 R.
technika własna, relief, akryl, sklejka/płyta pilśniowa
50 x 50 cm
sygn., dat. i opisany na odwrocie: `ANDRZEJ GIERAGA / W. n. t. pr. / tech. własna / 50 x 50 / 2004`