ĆWIERTNIEWICZ Wojciech (ur. 1955)
olej, płótno, 50 x 60 cm, sygn. na odwrocie
cena wywoławcza: Wykup abonament
30 x 75 cm, akryl na płótnie, 2008
olej, płótno, 24 × 74 cm
Olej, płótno, 45 x 81 cm, 2014
sygn. na odwrocie.
olej, akryl, płótno, 60x81 cm
sygn. p.d.: Ćwiertniewicz ‘13
opisany na odwrocie: 165, 1/8/13 oraz nalepka autorska
olej na płótnie, 18 x 13 cm
sygn. p.d.: Ćwiertniewicz ’10
tempera na tekturze, 33,5 x 24 cm, sygn.
olej, płótno; 81 x 81 cm;
sygn. i dat. p. d.: Ćwiertniewicz '94;
na odwrocie opis autorski: W. ĆWIERTNIEWICZ / "Znaki raz poznawcze II" / 1986 / 73 / VIII/94
(tytuł Znaki raz poznawcze II i data 1986 odnosi się do poprzedniej realizacji malarskiej na tym płótnie - informacja od artysty)
olej, płótno, 18x13 cm
opisany na odwrocie: 50 1/3/13 oraz nalepka autorska
olej/płótno, 279,5 x 140,5 cm
sygnowanay i datowany śr.d.: 'Ćwiertniewicz '90' oraz na odwrociu: '1 | I 1990'
podane rozmiary dotyczą każdej z części
-Wojciech Ćwiertniewicz Nowe Obrazy, Galeria Starmach, kwiecień 1990
akryl, olej, płótno, 50 x 61 cm
olej na płótnie, 18 x 13 cm, 2010
olej, akryl na płótnie, 40x80cm,
olej, akryl, płótno, 30 x 30 cm,
sygn. p.d.: Ćwiertniewicz’15
olej, płótno, 60 x 50 cm,
sygn. p.d.: Ćwietniewicz'14,
opisany na odwrocie: 238 1/12/14
akryl/płótno, 150 x 110 cm
Akryl na płótnie, 60x81 cm
Opisany na odwrocie
olej, płótno, 27 x 73 cm, praca oprawiona