PANFIL Józef (ur. 1958)
Martwa natura z czerwonym garnuszkiem (2008)
sygn. p.d.
olej, płótno
18x46
cena wywoławcza: Wykup abonament
PANFIL Józef (ur. 1958)
PANFIL Józef (ur. 1958)
PANFIL Józef (ur. 1958)
PANFIL Józef (ur. 1958)
akryl, płótno naklejone na tekturę, 16,5 x 22 cm (w świetle oprawy); sygn. l.d.: PANFIL
PANFIL Józef (ur. 1958)
Motyw z modrzewiem i cerkwi? w Powro?niku (2007)
sygn. l.d., akryl, p?ótno/p?yta, 41x33
PANFIL Józef (ur. 1958)
sygn. l.d., olej, płótno/tektura, 30x50 cm
PANFIL Józef (ur. 1958)
akryl, płótno naklejone na tekturę, 24 x 18 cm; sygn. l.d.: PANFIL
PANFIL Józef (ur. 1958)
PANFIL Józef (ur. 1958)
akryl, płótno naklejone na tekturę, 18 x 33 cm;
sygn. l.d.: PANFIL
PANFIL Józef (ur. 1958)
Klasztor franciszkanów w Smardzewicach zimą (2005)
sygnowany l.d.dat. na odwrociu
akryl,płótno /tektura, 18x24 cm
PANFIL Józef (ur. 1958)
PANFIL Józef (ur. 1958)
PANFIL Józef (ur. 1958)
PANFIL Józef (ur. 1958)
kredka biała i czarna, papier szary,
47,5 x 63 cm (w świetle passe - partout);
sygn. p.d.: J. Panfil 2001
PANFIL Józef (ur. 1958)
PANFIL Józef (ur. 1958)
sygn. dat. p.d.
pastel, papier
32x40
PANFIL Józef (ur. 1958)
PANFIL Józef (ur. 1958)
sygnowany l.d.
akryl,płótno /pilśnia
33x24
PANFIL Józef (ur. 1958)
olej na płótnie, 24 x 46 cm
sygnowany p.d.: "Panfil"