JAROCKI Władysław (1879-1965)
PROCESJA HUCULSKA W ŚWIĘTO JORDANU, 1936
Olej, płótno dublowane; 153,5 x 87,5 cm
Sygnowany l. d.: Wład Jarocki 1936
cena wywoławcza: Wykup abonament
JAROCKI Władysław (1879-1965)
autolitografia/papier, 31,5 x 23 cm
Grafika pochodzi z teki "Lamus", Lwów 1912 (nakład 150 egz.)
LITERATURA: M. Grońska, "Grafika w książce, tece i albumie", Wrocław 1994, s. 242 - 243
Estymacja: 1 500 - 2 000
JAROCKI Władysław (1879-1965)
Olej, tektura, 50 x 70 cm
Sygnowany p.d.: Wł. Jarocki
Na odwrociu stempel krakowskiego Salonu Artystów Malarzy Polskich z opisem pracy.
JAROCKI Władysław (1879-1965)
JAROCKI Władysław (1879-1965)
olej, płótno, 69,5 x 69 cm;
sygn. l. d.: Wład Jarocki 1937
Na odwrocie na krośnie malarskim nalepka wystawowa z TPSP w Krakowie z 1939 r., z tytułem: Hucułka w słońcu, nr. 152, 1415
JAROCKI Władysław (1879-1965)
ołówek, papier, 36 x 47,5 cm w swietle oprawy,
sygn. l. d.: Jarocki / Rozewie 1922
szkic do obrazu
JAROCKI Władysław (1879-1965)
akwarela, papier, 65 x 98 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Wł. Jarocki 1945
JAROCKI Władysław (1879-1965)
JAROCKI Władysław (1879-1965)
Akwarela, tektura;
wym.: 46 x 70 cm;
sygn. l.d.: Władysław Jarocki/1945.
JAROCKI Władysław (1879-1965)
sygn. p. d.: Wł. Jarocki 1945
JAROCKI Władysław (1879-1965)
Litografia barwna;
wym.: 195 x 277 mm;
sygn. na pł.: Jarocki; stan zachow.: praca oryginalnie naklejona na karton, uszkodzenia w prawych narożnikach.
JAROCKI Władysław (1879-1965)
akwarela, gwasz/papier,
29 x 39 cm
sygnowany i datowany l. d.: `Wład. Jarocki - Borysław 1927`
JAROCKI Władysław (1879-1965)
akwarela/papier,
43 x 30,5 cm
sygnowany l. d.: `Buczacz. Wład. Jarocki`
JAROCKI Władysław (1879-1965)
Litografia barwna; wym.: 480 x 640 mm. Grafika z teki "Lamus", Lwów 1912, nakład 150 egz. Lit.: M. Grońska, "Grafika w książce, tece i albumie", Wrocław 1994, s. 242-243.
JAROCKI Władysław (1879-1965)
JAROCKI Władysław (1879-1965)
akwarela, papier,
59,5 x 96 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: WŁADYSŁAW JAROCKI 1911
Na odwrocie nalepka z Towarzystwa Przyjaciół Sztuk Pieknych we Lwowie z numerem 2660 i tytułem.
JAROCKI Władysław (1879-1965)
Olej, karton;
69, x 49 cm w świetle oprawy
Sygnowany l.d.: Wlad Jarocki
JAROCKI Władysław (1879-1965)
JAROCKI Władysław (1879-1965)
Akwaforta;
wym.: 360 x 445 mm;
l.d. sygn. i dedykacja artysty: Kol. [Jerzemu] Pankowi na pamiątkę przyjaciel stary. Jarocki 1956.
JAROCKI Władysław (1879-1965)
Rybacy na łodzi, lata 20. XX w.
Akwaforta;
wym.: 410 x 555 mm;
nie sygn.