HOFFMANN Adam (Kraków 1918 - Kraków 2001)
proszek grafitowy, węgiel prasowany/papier, 50 x 35,5 cm
sygn. i dat. p. d. w owalu: ah / 21 XII / 1968
na odwrocie opis autorski oraz pieczątka J. Ewy Kierskiej - Hoffmann.
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej, płótno, 48 x 63 cm
na odwrocie naklejka autorska oraz naklejka krakowskiego TPSP
Adam Hoffmann urodził się 4 maja 1918 r. w Krakowie, zmarł w Krakowie 3 marca 2001 r.
olej na płótnie, 49 x 49 cm,
na plecach odręcznie "PIETA`66 / HOFFMANN ADAM / BISKUPIA 8/10"
kredka, pastel czarny, tusz pędzel, papier kremow,
49,2 x 35 cm (w świetle passe-partout)
sygn. p.d.: ah [monogram wiązany]|3 II|1972 (sygn. w owalnej ramce) Adam Hoffmann
sygn. p.d.: ah [monogram wiązany]|23 II|1972 (cała sygnatura w owalnej ramce)
tempera, gwasz, 70 x 50 cm, sygn.
Dar Pani Ewy Kierskiej - Hoffmann
węgiel prasowany, 65 x 48 cm,
Dar Pani Ewy Kierskiej-Hoffmann
olej/płótno, 37 x 52 cm,
olej na płótnie, 49 x 49 cm,
1963 r.
Olej na tekturze 49 x 68,5 cm
Niesygnowany
Na odwrocie naklejka z opisem
Olej na sklejce 53 x 35 cm
Sygnowany na odwrocie - "Adam Hoffmann"
kredka czarna, tusz pędzel, papier krem.,
36 x 49,7 cm (w świetle passe-partout)
sygn. p.d.: ah [monogram wiązany] | 3VI | 1975 [całość w owalnej ramce]
olej, płyta pilśniowa, 28 x 25 cm;
na odwrocie napis autorski: VANITAS VANITATUM / Adam Hoffmann / 1980
kredka czarna, tusz pędzel, papier,
65 x 45 cm (w świetle passe-partout)
sygn. p.d. w jasnym owalu: ah [monogram wiązany] | 22 I | 1977
węgiel/papier,
50 x 35 cm,
sygn.
Dar Pani Ewy Hoffmann
węgiel/papier,
56 x 45 cm,
sygn.
Dar Pani Ewy Hoffmann.
Olej na płycie
50 x 41 cm
Sygnowany p.d. - "ah / 29 X / 1973"
Obraz opisany na odwrocie
karton, węgiel
36x45,5 cm
36 x 49.7 cm
olej, płótno, 61 x 61 cm;
na odwrocie fragment nalepki wystawowej z TPSP w Krakowie (z 1959 r., poz. kat. 26)