BEKSIŃSKI Zdzisław (1929-2005)
cena wywoławcza: Wykup abonament
monotypia, papier; 29,5 x 41,5 cm (w świetle oprawy).
monotypia barwna, papier; 20,5 x 28,5 cm;
sygn. inicjałem i dat. na odwrocie: ZB56.
grafika komputerowa, papier; 79 x 59 cm (w świetle passe-partout).
grafika komputerowa, papier; 80 x 80 cm.
niesygnowany
grafika komputerowa
80x60 cm
olej/płyta pilśniowa, 92 x 88,5 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: 'BEKSIŃSKI | 1992'
olej/płyta pilśniowa, 131,5 x 98 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: 'P1 | BEKSIŃSKI 99'
olej, panel, 96 x 96 cm
sygn. na odwrocie: "TŚ / BEKSIŃSKI / 2002"
heliotypia/papier fotograficzny, 30 x 24,5 cm
na odwrociu pieczątka z danymi pracy: 'Heliotypia | 1969 | NAKŁAD 7 SZT. | ODBITKA NR 3 | PO WYKONANIU ODBITEK MATRYCĘ ZNISZCZYŁEM BEKSIŃSKI'
monotypia, podmalowanie tuszem czarnym, papier; 41 x 28,5 cm (w świetle oprawy).
grafika komputerowa, papier; 60 x 80 cm.
grafika komputerowa, papier; 59 x79 cm (w świetle passe-partout).
kredka, tusz/płótno naklejone na papier, 44 x 21 cm
opisany kredką wśród przedstawienia: 'Roz'