HASIOR Władysław (1928-1999)
KAPLICZKA PEŁNA KOLOROWEGO SZCZĘŚCIA, 1979
Technika własna, asamblaż; 43 x 42,5 cm
Na odwrocie dwie autorskie dedykacje; pierwsza: Kapliczka Pełna Kolorowego Szczęścia 1979 HasiorWł, druga: Błażejowi Który Zdobi Nadzieję Polskiej Sztuki HW 10. VII. 90 Zakopane
Druga dedykacja powstała, gdy autor pracę poprawił.
cena wywoławcza: Wykup abonament
HASIOR Władysław (1928-1999)
technika własna, na tkaninie; 270 x 170 cm;
sygn. na odwrocie: Hasior / 71.;
oraz napis: SZANDAR 11 / LEWY
HASIOR Władysław (1928-1999)
Nadzieja dla Krzysia, 1969
technika mieszana, 107 x 58 cm;
sygn. i opis na odwrocie: Nadzieja dla Krzysia/ 10 VI
69/ Hasior
HASIOR Władysław (1928-1999)
asamblaż,
64 x 44 x 10 cm;
sygn. na odwrocie: "Delegat Naszej Sprawy" / 1989 / Hasior; poniżej dedykacja: Camilowi / z Wielkim Szacunkiem i Przyjaźnią / Hasior 10 II 90.
HASIOR Władysław (1928-1999)
technika wasna,
wym. 70 x 37 cm;
na odwrocie napisy autorskie: "Czarny Płomyk"/ W./ HASIOR/ 1964
HASIOR Władysław (1928-1999)
HASIOR Władysław (1928-1999)
HASIOR Władysław (1928-1999)
HASIOR Władysław (1928-1999)
technika własna, tkanina,
287 x 128 cm
sygn. na odwrocie: Hasior/ Wrocław 70, oraz tytuł: ZUG XV 8 LEWY
HASIOR Władysław (1928-1999)
forma przestrzenna, technika własna,
wys. 41 cm;
na odwrocie napis autorski: Kapliczka / Domowa / 1990 / HasiorW.
HASIOR Władysław (1928-1999)
kredki, papier,
43 x 53 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Hasior W 1973;
na odwrocie dedykacja: Błękitnej Pani Marii / Słonecznych Dni / i tanecznego Zdrowia / gorąco życzy na zawsze / 13.X.87 Hasior
HASIOR Władysław (1928-1999)
sygn. dat. na odwrociu
technika własna
350x150x21
HASIOR Władysław (1928-1999)
assemblage,
133 x 55 cm;
na ramie u dołu nalepka z tytułem pracy.
HASIOR Władysław (1928-1999)
Adoracja Ostatniej Róży, 1989 r.
technika własna, assemblage/płyta,
49 x 40 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: `"Adoracja Ostatniej Róży" II | 1989 | Hasior Wł.`
HASIOR Władysław (1928-1999)
glina ceramiczna, szkliwienie barwne,
32,6 x 21 cm
sygnowana wyciskiem w masie: `W. Hasior | "Uroki Tatr" | 6/10`
HASIOR Władysław (1928-1999)
asamblaż, wys. 40 cm;
sygn. i dat. na spodzie wraz z dedykacją
HASIOR Władysław (1928-1999)
Z cyklu: Kapliczka domowa, 1994
asamblaż, 56 x 37 cm;
praca sygn. i opisana na odwrocie wraz z dedykacją
HASIOR Władysław (1928-1999)
technika własna,
58 x 41.5
na odwrocie l.d.: Kapliczka | Domowa | 1997 | Hasior Wł.
HASIOR Władysław (1928-1999)
technika własna, assemblage/szkło, szło, drut stalowy, szklane ampułki, lew drewniany, 68 x 28 x 7 cm
HASIOR Władysław (1928-1999)
technika własna, 350 x 150 x 21 cm;
sygn. i dat. na odwrocie