KARSZNIEWICZ Jerzy (1878 Tarnów - 1945 Kraków)
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej, płótno, w.23,2 x 32,3 cm, na odwrocie napis ołówkiem "Jerzy Karszniewicz/Lato w Beskidzie/Lipiec 1923"
sygnowany l.d.
olej tektura
22x15.4 (w świetle passe-partout)
Olej, tektura, 14,2 x 21,2 cm w świetle passe - partout
Sygnowany czarnym olejem l.d.: J. Karszniewicz