EIDRIGEVICIUS Stasys (ur. 1949)
pastel, papier
53 x 72,7 cm (w świetle passe-partout)
sygn. p.d.: stasys
cena wywoławcza: Wykup abonament
akryl, papier; 28,5 x 21 cm;
sygn. i dat. u dołu: 1998 Stasys oraz pieczątka artysty
na odwrocie opis autorski: Paleta, akryl. 1998
* do opłaty aukcyjnej doliczane jest opłata z tytułu droit de suite
akwaforta, akwatinta/papier, 24,5 x 32,5 cm
sygnowany, datowany i opisany u dołu ołówkiem: 'A1. "Miód" Akf 1998 Stasys'
akwarela, tusz/papier, 32 x 23 cm
sygnowany p.d.: 'Stasys'
na odwrociu opisany ołówkiem: 'Dwa okna | 2006 | rysunek, akwarela | 32 x 23 cm'
pastel/papier, 73,5 x 53,5 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany i datowany p.d.: '1996 | Stasys'
pastel/papier, 41 x 28,5 cm
sygnowany p.d.: 'Stasys'
Stasys o della solitudine, Opere di Stasys Eidrigevicius, Galeria Spicchi dell’Est, 11.02-6.04.1991 Rzym
Stasys o della solitudine, Opere di Stasys Eidrigevicius, katalog wystawy [teksty: Andrzej Matynia, Jarosław Mikołajewski, Vittorio Sgarbi, jacek Szelegejd], Galeria Spicchi dell’Est, Roma 11.02-6.04.1991, Rzym 1991 (il. s. nlb)
pastel, akwarela, papier
67,2 x 48,4 cm (w świetle passe-partout)
sygn. p.d.: stasys
pastel, papier,
63 × 47 cm w świetle passe-partout
sygn. i dat. nieczyt. p. d.: Stasys
tempera, tusz/papier, 24,5 x 19,5 cm
sygnowany i datowany p.d.: `1993. Stasys`
na odwrociu opisany: `Powitanie | tempera | 1993 | 24,5 x 19,5 cm`
tempera, tusz/papier, 30,5 x 23 cm
sygnowany p.d.: `Stasys`
na odwrociu opisany: `Ptaki | 30,5 x 23 cm 1986 | tusz | tempera`
pastel/papier, 41 x 29 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany p.d.: `Stasys`
akwaforta, akwatinta/papier, 30 x 21 cm (zadruk), 39 x 30 cm (arkusz)
sygnowana, datowana i opisana u dołu ołówkiem: `A Listonosz E/A 1998 Stasys`
pastel/papier naklejony na płótno, 218 x 154 cm
sygnowany p.d.: `Stasys`
pastel, papier;
41 x 28,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Stasys
pastel/papier, 65,5 x 48,5 cm
sygnowany p.d.: `Stasys`OPIENIE:
- autentyczność pracy potwierdzona przez artystę
pastel/papier, 64 x 49 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany p.d.: `Stasys`
- Stasys o della solitudine, Opere di Stasys Eidrigevicius, Galeria Spicchi dell´Est, 11.II - 6.IV.1991 Rzym
Stasys o della solitudine, Opere di Stasys Eidrigevicius, katalog wystawy [teksty: Andrzej Matynia, Jarosław Mikołajewski, Vittorio Sgarbi, Jacek Szelegejd], Galeria Spicchi dell´Est, Roma 11.II - 6.IV.1991, Rzym 1991 (il. strona nienumerowana)
pastel, papier, 64 × 48 cm
sygn. i dat. p. d.: 2000/Stasys
na odwrocie opis pracy
pastel, papier, 64 × 48 cm
sygn. i dat. p. d.: Stasys 98
na odwrocie opis pracy