NOWOSIELSKI Jerzy (1923 Kraków - 2011 Kraków)
olej, płótno,
100 x 70 cm
sygnowany na odwr. śr.g.: AKT | 1979, d.: Jerzy Nowosielski nad tytułem u g. pośr. nalepka z odręcznie pisaną liczbą 8, na niej złota nalepka "Desy", p.g. napis czarnym flamastrem w czerwonej ramce: SPRZEDANE, tamże nalepka z odręczną liczbą 13
cena wywoławcza: Wykup abonament
Tusz na papierze 40 x 30 cm
Sygnowany l.g. - "Jerzy Nowosielski 95"
serigrafia
sygn. p.d.: Jerzy Nowosielski 1999
wym. 70 x 50 cm (w świetle p.-p.)
serigrafia
sygn. l.d.: Plaża VI/12, p.d.: Jerzy Nowosielski 1996
wym.: 76,5 x 66,5 cm w świetle (p.-p.)
olej, płótno
37 x 56 cm
olej, płyta pilśniowa
38 x 43 cm
litografia, papier
67,5 x 46 cm
sygn. dat. p.d. serigrafia
45x63
tusz, paier
46,5 x 38 cm
atrament, papier, 21x14,6 cm, sygn. J.N. w lewym dolnym rogu
ołówek, papier, 13,6x18,6 cm, sygn. J.N. w lewym dolnym rogu
tusz, papier,
34.8 x 25.2 cm
sygnowany tuszem l.g. pionowo: JERZY NOWOSIELSKI 95
olej, płótno,
56 x 81.5 cm
sygnowany na odwr. d.: JERZY Nowosielski 1992, napis na g. kraw. zawiniętego płótna śr.: KRAKÓW, na g. żerdzi krosna l. nalepka Galerii SD [Sosnowski & Dzieduszycki ?), na ramie p.g. nalepka Galerii Panorama
serigrafia, papier, 14/15, 88 x 74; u dołu napis autorski - 14/15 Jerzy Nowosielski 97
olej na sklejce, 23,5 x 32,5 cm
na dołączonej fotografii napis: "Potwierdzam moje autorstwo 1946 Jerzy Nowosielski 2000"
olej na sklejce, 32,8 x 24,5 cm
na dołączonej fotografii napis: "Potwierdzam moje autorstwo 1946 Jerzy Nowosielski 2000".