LEBENSTEIN Jan (1930-1999)
olej, płótno
65,5 x 54 cm
cena wywoławcza: Wykup abonament
LEBENSTEIN Jan (1930-1999)
dwustronna odbitka graficzna, technika własna, sepia, 49 x 69 cm (w świetle passe-partout), sygnowane ołówkiem l.g. "J.Lebenstein", na lewym dolnym marginesie ołówkiem A/ER
LEBENSTEIN Jan (1930-1999)
tusz, ołówek, papier milimetrowy,
59.3 x 41.7 cm
sygnowany oł. p.d.: Lebenstein 1956 ?
LEBENSTEIN Jan (1930-1999)
litografia, papier,
49.5 x 31.5 cm
sygnowana oł. pod ryc. l.: XII/XV, p.: Lebenstein 85
LEBENSTEIN Jan (1930-1999)
Portret kobiety z telefonem i kotem, 1974
tusz, prósz, atrament, ołówek, papier,
64 x 49 cm
sygnowany oł. (poprawione tuszem) p.d.: Lebenstein 74
LEBENSTEIN Jan (1930-1999)
tusz na papierze, 44 x 30 cm, sygnowany u dołu: "Gawron I. Lebenstein 65"
Pochodzi z pracowni artysty.
LEBENSTEIN Jan (1930-1999)
LEBENSTEIN Jan (1930-1999)
gwasz, tusz, 24,5 x 23 cm
w świetle passe-partout, sygnowany l.d.: "Figura 2" oraz po prawej: "Lebenstein 61"
LEBENSTEIN Jan (1930-1999)
1984 r.
Akwarela na papierze 19,7 x 28,5 cm (w świetle passe-partout)
Sygnowany śr.d. - "Jan Lebenstein / 84"
LEBENSTEIN Jan (1930-1999)
1983 r.
Akwarela na papierze 28,5 x 19,5 cm (w świetle passe-partout)
Sygnowany śr.d. - "Jan Lebenstein / 83"
LEBENSTEIN Jan (1930-1999)
WIZYTA ANIOŁÓW U SARY I ABRAHAMA
Ilustracja do Księgi Rodzaju
1988 r.
Tusz, ołówek na papierze 24 x 32 cm
Sygnowany p.d. - "Lebenstein 88"
LEBENSTEIN Jan (1930-1999)
SCENA Z "FOLWARKU ZWIERZĘCEGO" ORWELLA, 1974
dwubarwna litografia, 64,8 x 46,7 cm, sygnowana ołówkiem "Lebenstein 74" oraz "E.A." (= odbitka autorska)
LEBENSTEIN Jan (1930-1999)
rysunek tusz, gwasz, papier minimetrowy, 59,5 x 42 cm;
sygn. i dat. p. d.: Lebenstein 1955-56?
LEBENSTEIN Jan (1930-1999)
litografia, papier, 50,5 x 70,5;
u dołu napis autorski: C/17 litografia DEIA KRUTANE J. LEBENSTEIN
LEBENSTEIN Jan (1930-1999)
litografia brawna, papier
67,5 x 47,5 cm
LEBENSTEIN Jan (1930-1999)
tusz, kredka, papier,
58.5 x 37.5 cm
sygnowany długopisem p.d.: Lebenstein 58-59
LEBENSTEIN Jan (1930-1999)
długopis czarny, tusz pędzel, odcisk, papier,
43 x 31 cm
sygnowany oł. śr.d.: Sciancia omni preste [pyeste ?], tuszem p.d.: Lebenstein 62
LEBENSTEIN Jan (1930-1999)
olej, płótno,
100 x 81 cm
sygnowany na odwr. l.g.: 100 x 81 niżej pośr.: A LENICA | WARSZAWA | 1971 | "WYMIERZONY | W | SŁOŃCE"
LEBENSTEIN Jan (1930-1999)
SCENA HISTORYCZNA Z KRZYŻEM, ok. 1955
tusz, akwarela, papier,
26.8 x 35.8 cm
sygnowany oł. p.d.: Lebenstei [sic!] / 1955-56 ?
LEBENSTEIN Jan (1930-1999)
litografia, papier,
32 x 42 cm
sygnowana oł. pod ryc. l.: Epreuve d`artiste, p.: Lebenstein 66