DWURNIK Edward (1943 Radzymin - 2018 Warszawa)
linoryt (stemple) papier,
23,5 x 17,5 cm (w świetle passe-partout);
sygn. p.d.: E. DWURNIK (pieczęć); na odwrocie rysunek
cena wywoławcza: Wykup abonament
tusz/papier, 29,5 x 21 cm
sygnowany p. d.: `E.D.`; na odwrocie pieczątki- owalna: `RYSUNEK |
5.355 | E. DWURNIK` i prostokątna: `RYSUNEK | 1979`
Zamek Królewski w Warszawie, 2004
gwasz, papier,
46 x 55 cm (w świetle passe-partout);
sygn. i dat. p. d.: E. DWURNIK / 2004
rysunek, ołówek, papier,
31 x 48 cm (w świetle passe-partout);
sygn. i dat. p. d.: E. DWURNIK 1967 oraz stempel autorski
z numerem inw. autor. 2441
olej, płótno, 130 x 89 cm;
sygn. i dat. p.g.: SIEDLCE E. DWURNIK / 1975,
w p.d. nr kat. autorskiego 321, sygn i opisane na odwrocie
akwarela, papier,
46 x 54.7 cm
sygn. p.d.: 1998 SZCZECIN - E. DWURNIK
akwarela, tempera, nr 10464,
30x55 cm
akryl, akwarela
13,5 x 19,5 cm,
sygn.
olej/płyta,
80 x 60,
sygn.
podmalówka Andrzej Wróblewski 1949 r.
akwarela, tempera
12,5 x 18 cm,
sygn.
akwarela,
12,5 x 18 cm,
sygn.
akwarela, tempera,
12,5 x 18 cm,
sygn.
KRAKOWSKIE PRZEDMIEŚCIE 2004 r.
Gwasz na papierze on paper 43.5 x 52.5 cm
Sygnowany p.d. - "04 | E. Dwurnik"; oraz wzdłuż dolnej krawędzi - "KRAKOWSKIE PRZEDMIEŚCIE"
olej, płótno,
114 x 147 cm,
sygn. i dat. i nr kat. autorskiego na odwrocie: 11.09-15.09.2000/E.DWURNIK/obraz NR:20-2634
Pomnik Kilińskiego - Warszawa, 1979
olej, płótno,
54,5 x 65 cm;
sygn. i dat. p. d.: E.DWURNIK 1979;
opisany u dołu: WARSZAWA* UL.PODWALE*POMNIK JANA KILIŃSKIEGO 1760-1819; na odwrocie sygn., dat. i nr kat. autorskiego: E.DWURNIK/1979/ NR: 25-XI-5911
gwasz, papier,
sygn. i dat. p. d.: 2004/E.DWURNIK
Warszawa - Plac Małachowskiego 2004
olej, płótno
100 x 70 cm;
sygn. i dat. p.d.: E. DWURNIK / 2004, na odwrocie nr kat. autorskiego: XI/340/3143
olej, płótno,
100 x 73 cm;
sygn. p.d.: E.DWURNIK / 2004, na odwrocie nr katalogu autorskiego: IX / 207 / 3133