KAPPA Alicja (ur. 1973, Gorzów Wielkopolski)
technika mieszana (olej, akryl, szlagmetal /miedź, srebro, złoto/), płótno, 120 x 120 cm,
sygn. na odwrocie
cena wywoławcza: Wykup abonament
Zapach lata - cyklameny i purpury, 2017 r.
technika mieszana/płótno, 120 x 120 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'A. Kappa | 2017'
Olej, szlagmetal, płótno, 120 x 120 cm, 2017
sygn. p.d.: Alicja Kappa 2017.
Z cyklu 'Origami', Ukojenie, 2017 r.
olej/płótno, 120 x 120 cm
na odwrociu opisany: 'Alicja Kappa | "Ukojenie" 2017 r.'
olej, akryl, szlagmetal na płótnie, 60x60 cm
olej, akryl, szlag metal, płótno, 120 x 120 cm,
sygn. p.d.: 'A. Kappa 2017'
sygnowany i datowany p.d.: 'A. Kappa | 2017 r.'
na odwrociu opisany: '"Sakura" | Alicja Kappa | 2017 r.'
Olej, szlagmetal na płótnie, 120 x 120 cm
olej, szlagmetal, płótno, 120 x 120 cm,
sygn. p.d.: A.Kappa 2017r. oraz na odwrocie
olej, akryl, szlagmetal na płótnie, 70x50 cm
olej, akryl, szlagmetal, płótno, 100 x 100 cm,
sygn. p. d.: A. Kappa
olej, akryl, szlagmetal, płótno, 150 x 50 cm,
sygn. p. d.: A. Kappa
olej, akryl, szlagmetal, płótno, 50 x 70 cm,
sygn. p.d.
olej, akryl, szlagmetal na płótnie, 150x50cm, sygn. p.d.
Olej, akryl, szlag aluminium, płótno, 120 x 120 cm, 2016,
sygn. p.d.: A.Kappa 2016 r.
Olej, akryl, szlag aluminium płótno, 120 x 120 cm, 2016,
sygn. p.d.: A.Kappa 2016 r.
Olej, akryl, szlag metal na szarym płótnie, 120 x 120 cm
olej, akryl, szlagmetal, płótno, 120 x 120 cm,
sygn. p. d.: A. Kappa 2016 r.
Ostatni dzień lata - zapach lawendy, 2016
olej, szlagmetal na płótnie, 120x120cm,
sygn. p. d.