ORZECHOWSKI Janusz (ur. 1982)
akryl, płótno, 80 x 80 cm,
sygn. p.d.: Janusz Orzechowski 2011
Janusz ORZECHOWSKI (1982)
cena wywoławcza: Wykup abonament
ORZECHOWSKI Janusz (ur. 1982)
akryl, płótno, 100x70 cm
opisany na blejtramie
ORZECHOWSKI Janusz (ur. 1982)
akryl na płótnie, 100x70 cm
Sygnowany z przodu na środku, opisany na odwrocie: Janusz Orzechowski "Grecki mit" 2012
ORZECHOWSKI Janusz (ur. 1982)
akryl na płótnie
80x50 cm
Sygnowany z przodu, lewy dolny róg i opisany na odwrocie: Janusz Orzechowski "Kobieta" 2013
ORZECHOWSKI Janusz (ur. 1982)
akryl/płótno, 110 x 140 cm
sygnowany l.d.: `Janusz Orzechowski | 2014`
na odwrociu opisany na blejtramie: `Janusz Orzechowski 2014 "Path"`
ORZECHOWSKI Janusz (ur. 1982)
akryl, płótno, 85 x 85 cm
sygnowany z przodu, prawy dolny róg: "J. Orzechowski 2011"
ORZECHOWSKI Janusz (ur. 1982)
akryl na płótnie, 90x120 cm
sygnowany z przodu, prawy dolny róg i opisany na odwrocie: Janusz Orzechowski "After" 2014
ORZECHOWSKI Janusz (ur. 1982)
akryl, płótno, 85 x 100 cm,
sygn. p.d.: Janusz Orzechowski 2013 oraz na odwrocie
ORZECHOWSKI Janusz (ur. 1982)
Wśród telewizyjnych propozycji na święta, 2013 r.
akryl/płótno, 70 x 50 cm
sygnowany l.d.: `Janusz Orzechowski 2013`
na odwrociu dołączony certyfikat autorski
ORZECHOWSKI Janusz (ur. 1982)
akryl na płótnie
70x70 cm
Sygnowany z przodu, lewy dolny róg, opisany na odwrocie: Volkswagen Kafer Janusz Orzechowski
ORZECHOWSKI Janusz (ur. 1982)
akryl, płótno, 80 x 100,
sygn. p.d.: Janusz Orzechowski 2014 oraz na odwrocie: Janusz Orzechowski Pod wodą 2014
ORZECHOWSKI Janusz (ur. 1982)
akryl na płótnie
60x80 cm
Sygnowany z przodu, prawy dolny róg i opisany na odwrocie: Janusz Orzechowski "Dwie twarze" 2011
ORZECHOWSKI Janusz (ur. 1982)
akryl/płótno, 100 x 70 cm
na odwrociu opisany na blejtramie: `"Marinero" Janusz Orzechowski`
ORZECHOWSKI Janusz (ur. 1982)
akryl/płótno, 90 x 90 cm
ORZECHOWSKI Janusz (ur. 1982)
akryl na płótnie, 50x80 cm
Sygnowany z przodu, prawy dolny róg i opisany na odwrocie: Janusz Orzechowski 2013 "Czerwona rzeka"
ORZECHOWSKI Janusz (ur. 1982)
akryl, płótno, 90 x 90 cm,
sygn. p.d. Janusz Orzechowski 2013 oraz na odwrocie
ORZECHOWSKI Janusz (ur. 1982)
akryl na płótnie, 80x80 cm,
Sygnowany z przodu, lewy dolny róg i opisany na odwrocie: Janusz Orzechowski "Zachód słońca" 2013
ORZECHOWSKI Janusz (ur. 1982)
akryl/płótno, 90 x 90 cm
na odwrociu opisany na blejtramie: "`Tank man" Janusz Orzechowski 2013`
ORZECHOWSKI Janusz (ur. 1982)
akryl, płótno, 180 x 90,
sygn. p.d.: Janusz Orzechowski 2014
ORZECHOWSKI Janusz (ur. 1982)
Lot nad kukułczym gniazdem, 2014 r.
akryl/płótno, 90 x 90 cm
na odwrociu opisany na blejtramie: `"One Flew Over the Cuckoo`s Nest"`, posiada certyfikat autentyczności