ZABAWA Maciej (ur. 1981)
grafika cyfrowa, płótno, 78,5 x 99,5 cm,
sygn. na odwrocie; 2012
cena wywoławcza: Wykup abonament
ZABAWA Maciej (ur. 1981)
akryl, płótno, 81x100 cm
opisany na odwrocie: Maciej Zabawa
ZABAWA Maciej (ur. 1981)
płaskorzeźba, drewno, technika własna, 113 cm x 129 cm,
sygn. na odwrocie: Maciej Zabawa
ZABAWA Maciej (ur. 1981)
ZABAWA Maciej (ur. 1981)
akryl, płótno, 150 x 100 cm,
ZABAWA Maciej (ur. 1981)
olej, płótno, 80x130 cm
opisany na odwrocie: MACIEJ ZABAWA
ZABAWA Maciej (ur. 1981)
akryl, płótno, 120 x 80 cm, sygnowany na odwrocie: Maciej Zabawa
ZABAWA Maciej (ur. 1981)
akryl, płótno, 100 x 100 cm,
ZABAWA Maciej (ur. 1981)
akryl, płótno, 130 x 97 cm,
ZABAWA Maciej (ur. 1981)
olej, płótno, 100 x 100 cm,
sygn. na odwrocie
ZABAWA Maciej (ur. 1981)
ZABAWA Maciej (ur. 1981)
olej, płótno, 80 x 120 cm,
sygn. na odwrocie
ZABAWA Maciej (ur. 1981)
olej, płótno, 80 x 102 cm
ZABAWA Maciej (ur. 1981)
olej/płótno, 80x120 cm
sygn. na odwrocie: MACIEJ ZABAWA
ZABAWA Maciej (ur. 1981)
olej, płótno, 80 x 100 cm, sygn. na odwrocie: Maciej Zabawa
ZABAWA Maciej (ur. 1981)
olej, płótno, 80 x 120 cm,
sygn. na odwrocie
ZABAWA Maciej (ur. 1981)
olej, płótno
120x80 cm
ZABAWA Maciej (ur. 1981)
olej, płótno, 80 x 120 cm
ZABAWA Maciej (ur. 1981)
olej, płótno, 80 x 120 cm,
sygn. na odwrocie
ZABAWA Maciej (ur. 1981)
olej, płótno, 130 x 97 cm,
sygn. na odwrocie