DZIERZENCKI Eugeniusz (1905 Warszawa - 1990 Sopot)
olej, płyta,
35 x 50 cm;
sygn. l.d.: E Dzierzencki;
na odwrocie nalepka autorska
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej, płótno,
59,5 x 80 cm;
sygn. p. d.: E Dzierzencki / 1981.
Na odwrocie nalepka autorska
Akwarela, tektura,
27 x 38 cm,
sygn. p. d.: E. Dzierzencki / Capri.
Na odwrocie dwie okrągłe pieczęcie Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków w Katowicach i napisane atramentem numery: kl. III - 662/I/455/66.
olej, płótno,
31 x 25cm
sygn. l.d.: E. Dzierzencki / Varna
na odwrocie naklejka autorska, drukowana, wypełniona atramentem: art. malarz E. Dzierzencki / Sopot, ul. Kościuszki 66 tel. Nr 524-26 / Tytuł: Meczet w Varnie / technika olejny / rozmiar 25 x 31cm.
olej na tekturze, 13,5 x 16,5 cm
sygnowany p.d.: "E. Dzierzencki"