GOŁĘBIOWSKA Katarzyna (ur. 1982)
Wolisz być żabą czy księciem? (2009)
sygn. p.d.
olej, akryl, płótno
70x70
cena wywoławcza: Wykup abonament
sygn. p.d.
olej, akryl, płótno
60x140
Góra Fuji w centrum Łodzi (2009)
sygn. p.d.
olej, płótno
60x140
Martwa natura niebieska (2007)
sygn. na odwrocie
olej, płótno
110.5x119.5
Martwa natura z parasolami (2006)
sygn. na odwrocie
olej, płótno
110x120
sygn. na odwrocie
olej, płótno
110x100
Martwa natura niebieska (2006)
sygn. na odwrocie
olej, płótno
110x120
sygn. na odwrocie
olej, płótno
110x118
sygn. na odwrociu, olej, akryl, płótno, 45x50
sygn.na odwrociu, olej, akryl, płótno, 45x50
sygn.na odwrociu, olej,akryl, płótno, 45x50