OLSZOWSKI Robert (ur. 1969, Paczków)
akryl, płótno,
70 x 100 cm;
sygn. na odwrocie: ROBERT OLSZOWSKI / CZAS I PRZESTRZEŃ / AKRYL / 2009R
cena wywoławcza: Wykup abonament
akryl, płótno,
50 x 65 cm,
na odwrocie opis autorski: ROBERT OLSZOWSKI/"CZAS I PRZESTRZEŃ"/2008 R/AKRYL
akryl, płótno,
70 x 100 cm,
na odwrocie opis autorski: ROBERT OLSZOWSKI / CZAS I PRZESTRZEŃ / 2007 R / AKRYL NA PŁÓTNIE
akryl, karton, 70 x 100 cm; sygn., dat. i opisany na odwrocie: ROBERT OLSZOWSKI / "CZAS I PRZESTRZEŃ" / AKRYL / 2005
akryl, płótno, 50 x 73 cm; na odwrocie opis autorski: ROBERT OLSZOWSKI / "CZAS I PRZESTRZEŃ" / 2007 R / AKRYL NA PŁÓTNIE
akryl, płótno, 50 x 73 cm;
na odwrocie opis autorski: ROBERT OLSZOWSKI / "CZAS I PRZESTRZEŃ" / 2007 R / AKRYL NA PŁÓTNIE
akryl, płótno, 70 x 100 cm;
ROBERT OLSZOWSKI / "CZAS I PRZESTRZEŃ" / AKRYL / 2007
akryl, płótno, 70 x 100 cm;
akryl, płótno, 70 x 100 cm;
sygnowany i opisany na odwrocie: ROBERT OLSZOWSKI/"CZAS I PRZESTRZŃ" /2007 R / AKRYL NA PŁÓTNIE