LIBERA Zbigniew (ur. 1959)
collage/papier, torebka plastikowa, sitodruk,
50 x 30 cm
sygn. u dołu: `Zbigniew Libera`
cena wywoławcza: Wykup abonament
LIBERA Zbigniew (ur. 1959)
lata 90
kredka/papier
42 x 61 cm
LIBERA Zbigniew (ur. 1959)
Cud z serii Pozytywy, 2003/2004
fotografia barwna, dibond o gruboŚci 3 mm,
120 x 180 cm;
na odwrocie naklejka z podpisem autora oraz pieczątka Atlas Sztuki sp. z o. o.;
odbitka autorska, nakład: 8/10
LIBERA Zbigniew (ur. 1959)
Porażka w przełaju z serii Pozytywy, 2003/2004
180 x 120 cm;
LIBERA Zbigniew (ur. 1959)
torebka plastikowa z nadrukiem techniką
sitodruku, 50 x 30 cm sygn. dł.: Zbigniew
Libera na podkładzie, p.d.: stempel
LIBERA Zbigniew (ur. 1959)
Portret terrorysty IRA, 1980 r.
Ołówek/papier, 30 x 28 (w świetle ramy)
sygnowany i datowany na odwrocie: `Z. Libera / 1980`
LIBERA Zbigniew (ur. 1959)
Portret kolegi z Pabianic, 1980 r.
ołówek/papier, 31 x 29 cm
sygn. i dat. na odwrocie: `Z. Libera / 1980`
LIBERA Zbigniew (ur. 1959)
druk, papier, 45 x 32 cm (w świetle passe-partout);
sygn. i dat. p.d.: Zbigniew Libera 1996 (ołówkiem), nr l.d.: 12/20
LIBERA Zbigniew (ur. 1959)
fotografia, odbitka autorska 1/1, 31x21 cm