WAŚKO Ryszard (ur. 1947)
sadza, kreda olejna, olej, 43 x 35,5 cm,
sygnowany ołówkiem l.d. "R. Waśko" i na odwrocie "R.Waśko/1992" oraz odręcznie dane o obrazie.
cena wywoławcza: Wykup abonament
WAŚKO Ryszard (ur. 1947)
technika własna na papierze,
43 x 35,5 cm,
sygnowana ołówkiem p.d. "R. Waśko`92" i na odwrocie (na plecach ramy) "R. Waśko, 1992"
WAŚKO Ryszard (ur. 1947)
WAŚKO Ryszard (ur. 1947)
WAŚKO Ryszard (ur. 1947)
trzy sztuki, fotografie czarno-białe, papier,
35 x 36 cm (w świetle oprawy);
sygn. na odwrocie
WAŚKO Ryszard (ur. 1947)
fotografia czarno-biała, papier, 35 x 57 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: R.Waśko 1973
WAŚKO Ryszard (ur. 1947)
zestaw 9 fotografii czarno-białych we wspólnej oprawie,
wymiar jednej fotografii: 5 x 6 cm;
wymiar całości: 49 x 70 cm (w świetle ramy);
u dołu napis: "Making an inventory of space with the numbers 1-8" R. Waśko 1976 (ołówkiem)
WAŚKO Ryszard (ur. 1947)
dwie fotografie czarno-białe we wspólnej oprawie,
wymiar każdej fotografii: 22,5 x 24 cm;
łączny wymiar: 26 x 60 cm (w świetle ramy);
sygn. i dat. na odwrocie: "Powiększenie" 1972 - R. Waśko
WAŚKO Ryszard (ur. 1947)
ołówek, cienkopis, papier, 68 x 98 cm (w świetle oprawy); sygn. i dat. na odwrocie: R. Waśko 1978
WAŚKO Ryszard (ur. 1947)
fotografia czarno-biała, papier, 38 x 29 cm
sygn. na odwrocie: R. Waśko 1976 Łódź I 198...[pod ramą]
WAŚKO Ryszard (ur. 1947)
WAŚKO Ryszard (ur. 1947)
sadza, cynk, kreda olejna,
43 x 35,5 cm,
sygnowany oł. l.d. "R. Waśko 1992",
oł. p.d. "Black Garden",
na zaplecku odręcznie dane o obrazie
WAŚKO Ryszard (ur. 1947)
technika mieszana własna na papierze,
43 x 35,5 cm,
sygnowana ołówkiem p.d."R. WaśkoŐ93" i na odwrocie (na plecach ramy) "R. Waśko, 1993"
WAŚKO Ryszard (ur. 1947)
43 x 35,5 cm,
WAŚKO Ryszard (ur. 1947)
WAŚKO Ryszard (ur. 1947)